امام جمعه بجنورد: برخورد با دانه درشت ها و فساد در دستور کار رئیس جدید قوه قضاییه قرار گیرد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
امام جمعه بجنورد: برخورد با دانه درشت ها و  فساد  در دستور کار رئیس جدید قوه قضاییه قرار   گیرد
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: برخورد با دانه درشت ها و منابع فساد باید در دستور کار رئیس جدید قوه قضاییه قرار بگیرد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد ، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی امروز در خطبههای نماز جمعه شهرستان بجنورد با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر انقلاب اسلامی اظهار داشت: این بیانیه باید سرلوحه جوانان قرار گرفته تا با مدیریت جهادی بتوان کشور را اداره کرد.
آل هاشم: پیام بیانیه گام دوم انقلاب "انقلابی تر بمانیم" است
تحلیل آیت الله مصباح یزدی از بیانیه گام دوم انقلاب؛ امروز باید گام دوم را بلندتر برداریم
اصفهان| بیانیه گام دوم دشمن را از ضربه زدن به انقلاب اسلامی مایوس می کن
وی با بیان اینکه پیوند عمیقی میان ملت های ایران و عراق از دیرباز برقرار بوده، افزود: از آنجایی که نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه زبان زد است و همچنین پیوند عمیقی میان ملت های ایران و عراق وجود دارد، سفر ریاست جمهور به کشور عراق شکل گرفت.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه سفر ترامپ به کشور عراق به صورت چراغ خاموش و بدون اطلاع قبلی شکل گرفت، تصریح کرد: در حالی سفر ترامپ به کشور عراق به صورت چراغ خاموش بود که رئیس جمهور ایران با اطلاع قبلی وارد کشور عراق شد و این نشان از مذلت و خواری آمریکا در منطقه دارد.
یعقوبی در ادامه با بیان اینکه برخورد با دانه درشت ها و منابع فساد باید در دستور کار رئیس جدید قوه قضاییه قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از موریانه های درونی نظام را هدف قرار گرفته و با شیادی در بازار به جان مردم افتاده اند.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در پایان با بیان اینکه کالاهای اساسی نظیر مرغ به اندازه نیاز در کارخانه ها و در کشور موجود است، اضافه کرد: علی رغم اینکه کالاهای اساسی به ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه بجنورد: برخورد با دانه درشت ها و فساد در دستور کار رئیس جدید قوه قضاییه قرار گیرد خبرگزاری تسنیم ]