ایسنا/خراسان رضوی فرماندار فیروزه گفت: ساخت بیمارستان خصوصی فیاض فیروزه بدون وقفه و با جدیت در حال انجام است و پیش بینی می کنیم که این بیمارستان در سال ۱۴۰۱به طور کامل به بهره برداری برسد.

ابوالفضل حکیم پور در گفت وگو با ایسنا عنوان کرد: کار ساخت بیمارستان فیاض فیروزه از سال ۹۴ شروع شده و ظرفیت آن ۳۸ تختخواب است اما ظرفیتی بیشتر از این برای آن پیش بینی شده است.
وی در رابطه با مراحل پیشرفت کار احداث بیمارستان اظهار کرد: مراحل ساختمانی از لحاظ سفت کاری و نمای ساختمان تمام شده است و کار نصب تأسیسات آغاز شده و بعد از نصب تأسیسات، کارهای داخلی و نصب تجهیزات انجام خواهد شد.
حکیم پور تاکید کرد: احداث این بیمارستان بر عهده یکی از خیرین است و با توجه به نوسان قیمت ها مبلغ ساخت و تجهیز بیمارستان حداقل ۳ الی ۴ برابر فراتر از میزان برآورد اولیه بوده است اما با توجه به اینکه این کار یک اقدام خیرخواهانه است و طبق قولی که خیر محترم به مردم داده است نه تنها کار متوقف نشده بلکه با سرعت و جدیت در حال پیشروی است.
وی ادامه داد: علاوه بر بیمارستان، ایجاد پلی کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی هم برای شهرستان تعریف شده است که طبق آخرین اخبار رسیده، پلی کلینیک های تخصصی سال آینده افتتاح خواهند شد و خود بیمارستان نیز در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری خواهد رسید.
فرماندار فیروزه مطرح کرد: در حال حاضر شهرستان فیروزه بیمارستان و درمانگاه تخصصی ندارد و بیماران مجبورند برای مداوا و دسترسی به پزشک متخصص به نیشابور مراجعه کنند که وقت و هزینه زیادی را می طلبد به طوری که فاصله دورترین روستای فیروزه تا نیشابور ۶۰ کیلومتر است و این عزیزان برای درمان باید این فاصله طولانی را طی کنند.
وی خاطر نشان کرد: قطعا راه اندازی بیمارستان در شهرستان فیروزه، بسیاری از مشکلات درمانی مردم منطقه را حل خواهد کرد و علاوه بر شهرستان فیروزه قسمت هایی از بخش مرکزی و بخش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار