گروه مسابقات در حاشیه نشست خبری هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت، از پوستر این آزمون رونمایی شد.

به گزارش ایکنا ، در حاشیه نشست خبری هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از معاونین وی برگزار شد، از پوستر این دوره آزمون رونمایی به عمل آمد.
در این پوستر، اطلاعات اولیه آزمون سراسری قرآن و عترت از قبیل زمان آغاز ثبت نام، رشته های این جشنواره و نیز نهادهای همکار و مشارکت کننده درج شده است.
یادآور می شود، ثبت نام برای حضور در هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ساعت ۸ صبح ۲۵ آبان ماه در سامانه این آزمون به نشانی www.quranedu.ir آغاز شد و تا روز ۱۵ آذرماه ادامه خواهد داشت.
هر داوطلب می تواند از میان رشته های آزمون، شامل حفظ قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، معارف اهل بیت(ع) و رشته های الکترونیکی، یک رشته را انتخاب کند.
آزمون کتبی این دوره در سه گروه حفظ قرآن کریم(۱۰ رشته)، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم(۲ رشته) و معارف اهل بیت(ع)(۲ رشته) طبق جداول دستورالعمل اجرایی آزمون سراسری قرآن و عترت برگزار می شود.
همچنین هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون، برای هر یک از رشته های انتخابی هفت هزار تومان محاسبه و پرداخت آن فقط از طریق درگاه الکترونیکی موجود در سامانه ثبت نام خواهد بود. سال گذشته مبلغ ثبت نام شش هزار تومان بود.
در این رونمایی از پوستر، آزمون و جایزه کتاب خوانی اشک ها و عبرت ها به قید قرعه مشخص خواهد شد.
علاوه بر موسساتی که سرانه ای به آنها داده می شود، چهارصد میلیون تومان برای دو هزار نفر به قید قرعه اهدا خواهد شد. به افرادی که نمره بالاتر از ۹۰ بیاورند، لوح تقدیر داده می شود و برای حائزین نمرات بالاتر از ۷۰، گواهینامه داده می شود و در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار