برنامه «دورهمی» هر هفته چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود.

به گزارش راهبرد معاصر، برنامه پرببینده و جذاب دورهمی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری که از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ در شبکه نسیم شروع به پخش کرد؛ ویژه برنامه دورهمی که آخر هفته ها پخش می شود از شبکه نسیم توانسه لحظات خوشی را برای مردم ایجاد کند. در ادامه این خبر با ساعت پخش دورهمی و مهمان امشب دورهمی پنجشنبه ۱۲ تیر ۹۹ آشنا خواهید شد.
ویژه برنامه دورهمی در ایام نوروز ۹۹ هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم پخش میشد، حال در ایام ماه رمضان ۹۹ همانند قبل به روال سابق برگشته و آخر هفته ها چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه شب ها روی آنتن شبکه نسیم پخش می شود.
گفتنی است مهران مدیری در هر قسمت از دورهمی میزبان یک بازیگر، خواننده و یا چهره مشهور می شود که با پرسیدن سوالات شخصی و چالشی از مهمان برنامه را خیلی جذاب تر و دیدنی تر کرده است.
مهمان امشب برنامه دورهمی پنجشنبه ۱۲ تیر ماه۹۹
برنامه دورهمی شب گذشته میزبان خانم شمسی فضل اللهی بود و فردا شب نیز امیرحسین قهرایی خواهد بود.
مهران مدیری در این قسمت نیز گفتگوی جذاب و شنیدنی با آقای مهدی فخیم زاده صحبت کردند از سوالات شخصی و چالشی گرفته تا سوالاتی در مورد خاطرات دنیای بازیگری که مطمئنا یکی از قسمت های جذاب و دیدنی بود.
بیوگرافی مهدی فخیم زاده
مهدی فخیم زاده (متولد ۲۰ تیر ۱۳۲۱ در تهران) هنرپیشه، کارگردان، تهیه کننده،ورزشکار و فیلم نامه نویس و طراح صحنه و لباس سینما و تلویزیون است.
فخیم زاده فعالیت های هنری خود را با تئاتر در سال ۱۳۴۹، و فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم تپلی، ساختهٔ رضا میرلوحی آغاز کرد. او همچنین لیسانس زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه تهران دارد و فارغ ...

سرخط اخبار