قائمشهر- سرمربی نساجی مازندران، درحالی که تیمش در رده هفتم جدول قرار دارد، ادعای صدرنشینی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، وحید فاضلی شامگاه دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با نفت مسجد سلیمان در قائمشهر افزود: خوشحالم که صدرنشین جدول لیگ برتر هستیم، سه برد در سه بازی اخیر آورده ایم، اما دیگر تمرکزمان روی سه بازی گذشته نیست و تمرکزمان را بر روی بازی فردا گذاشتیم.
سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین درخصوص بازی عصرسه شنبه تیمش برابر تیم نفت مسجدسلیمان گفت، تیم نفت مسجدسلیمان، تیم جوان، سخت کوش و با انگیزه ای هست و مربی صاحب سبکی دارد.
فاضلی ادامه داد، درزمانی که تیم نفت درلیگ دسته یک حضور داشتم، به عنوان مربی دراین تیم بودم و می دانم چه هواداران متعصبی دارد.
وی اضافه کرد، بهرحال بازی سختی برابر تیم نفت داریم وما هم تلاشمان درتیم نساجی بر این هست که فردا ابتدا یک بازی خوب و همراه با نتیجه دلخواه داشته باشیم.
تفکر نساجی تیمی ومتکی به فرد نیست
سرمربی تیم نساجی مازندران در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه چرا حملات دامنه دار این تیم به گلزنی ختم نمی شود واین ضعف در عملکرد مهاجمان این تیم هست، گفت، البته تا به اینجای لیگ بیستم فقر و کمبود گلزنی در لیگ دیده شده که به نظر من بخشی از این علت به عدم حضور تماشاگران بی ارتباط نیست.
فاضلی افزود: هرچند تیمی مثل پرسپولیس که در سه بازی فقط دو گل زده بود، این درحالی بود که تیم نساجی دریک بازی برابر تیم آلومینیوم اراک ۳ گل به ثمر رساند.
وی ادامه داد، یک اصل مهم درتیم نساجی وتوقعی که من از بازیکنانم دارم این هست که همه تیم باید گل بزنند.
سرمربی تیم نساجی مازندران اضافه کرد، که تیمش بدون تکیه بربازیکن خاصی با تفکر تیمی بازی می کند و همه بازیکنان این تیم برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار