رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از کشف ۱۳۱ کیلو و ۲۰۰ گرم ماده مخدر تریاک در محور قم به تهران خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت دو نفر از قاچاقچیان موادمخدر و ترانزیت تریاک به پایتخت، پرونده ای تشکیل و برای بررسی بیشتر در اختیار پایگاه عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب قرار گرفت.
وی افزود: پس از بررسی موضوع مشخص شد که متهمان مقادیر قابل توجهی از موادمخدر را از شهر های جنوبی کشور تهیه کرده و قصد انتقال و توزیع آن در سطح شهر تهران دارند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب با اشاره به اخذ نیابت قضایی، تصریح کرد: تیمی از ماموران پلیس به محور مواصلاتی قم به تهران اعزام شد و پس از ساعت ها گشت زنی موفق به شناسایی خودرو پژو ۴۰۵ متهمان شدند.
وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس پس از رویت خودرو متهمان، دستور ایست دادند، افزود: قاچاقچیان ضمن بی توجهی نسبت به دستور ایست پلیس اقدام به فرار کردند که پس از تعقیب و گریز و شلیک تیر هوایی، ماموران پلیس موفق به توقف خودرو مذکور شدند.
به گفته سرهنگ حسنوند در بازرسی از خودرو مقدار ۱۳۱ کیلو و ۲۰۰ گرم ماده مخدر تریاک کشف شد و متهمان به همراه اقلام مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مقر پلیس منتقل شدند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار