گروه استان ها- مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه "تسهیلات رفاهی ویژه فرهنگیان به دلیل محدودیت بودجه اندک است" گفت: در راستای تأمین مسکن ویژه فرهنگیان، هزار واحد مسکونی در استان ساخته می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سالار قاسمی ظهر امروز در آیین انعقاد تفاهم نامه ساخت یک هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان استان البرز، اظهارداشت: با توجه به اینکه فرهنگیان وظیفه سخت و سنگین پرورش آینده سازان کشور را دارند، تلاش می شود با اجرای فعالیت های مختلف، تسهیلاتی را برای کاهش دغدغه های ذهنی فرهنگیان انجام دهیم.
وی با بیان اینکه "تسهیلات رفاهی ویژه فرهنگیان به دلیل محدودیت بودجه اندک است" افزود: در آموزش و پرورش استان البرز تلاش شده هر چند کم، اما به مسائل و مشکلات این جامعه گسترده رسیدگی شود.
ساخت مسکن فرهنگیان به جریان پایدار تبدیل می شود
مسکن فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد در مرحله واگذاری است
وعده تحویل مسکن فرهنگیان تا پایان سال/ 12 درصد مدارس کشور باید تخریب شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز به انعقاد تفاهم نامه ساخت یک هزار واحد مسکونی با شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اشاره کرد و بیان کرد: امضای این تفاهم نامه یکی از کارهایی است که در استان برای کاهش دغدغه مسکن فرهنگیان انجام شده است.
قاسمی عنوان کرد: طبق این تفاهم نامه یک هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان فاقد مسکن البرز در شهر جدید هشتگرد توسط شرکت عمران ساخته می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار