ایسنا/خوزستان امام جمعه اهواز گفت: کمترین کوتاهی در انتخاب نماینده مجلس باعث ایجاد خسارت های فراوان و جبران ناپذیر می شود؛ بنابراین باید سلیقه ها را کنار بگذاریم و نماینده شایسته انتخاب کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدنبی موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه امروز (۲۵ بهمن) اهواز، ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن، اظهار کرد: مردم اهمیت جایگاه مجلس شورای اسلامی را می دانند اما باید در این خصوص مطالبی گفته شود. مجلس کنونی آخرین روزها و ماه های خود را می گذراند، در این مجلس اقدامات خوبی انجام شد و نمایندگان در حد خود کار کردند اما این مجلس، مجلسی در تراز انقلاب اسلامی نبود.
به گزارش ایسنا، وی افزود: نمایندگان مجلس باید به اشتغال و وضعیت معیشتی که مطالبه مردم است، توجه کنند. نمایندگان در سال های گذشته می توانستند به این موضوع بپردازند، با توجه به اینکه رهبر انقلاب سال ها است که نامگذاری سال ها را به مساله اقتصادی اختصاص داده اند.
امام جمعه اهواز بیان کرد: ما باید برای مجلس آینده نمایندگانی انتخاب کنیم که جهادی و انقلابی کار کنند و نظاره گر رفتار مسئولین باشند. اولویت آن ها مساله اقتصادی و معیشتی باشد و ظرفیت هایی برای اشتغال جوانان ایجاد کنند. متاسفانه بیشتر نمایندگان رفتار غیرقابل توجیه داشتند و با اقدامات برخی از مسئولین اجرایی که با منافع ملی ناسازگار بود، همراهی کردند و در برخی جاها رفتار خنثی داشتند، درحالیکه نمایندگان مردم بودند.
موسوی فرد با بیان اینکه این روزها بسیاری از نمایندگانی که خسارات غیرقابل جبرانی را به بار آورده بودند، برای مشکلاتی که خود به بار آورده بودند مطالبه می کنند، تاکید کرد: باید توجه کنیم که در انتخابات پیش رو به چه کسانی رای می دهیم. نماینده مجلس علاوه بر اینکه باید تقوا و ایمان داشته باشد، باید شجاع، انقلابی و مردمی باشد، در برابر دشمنان مقاومت کند و پاک دست باشد. پاک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار