با این حال شیوه اجرای این طرح در شهرهای قرمز ونارنجی استان که از همین ساعات ابتدایی به شکلی ناقص دنبال می شود واز سویی نیز این طرح که دستگاههای دولتی و بانکها بعنوان کانون اصلی انتشار ویروس کرونا مستنثی نموده ،پیشاپیش نتیحه نهایی اجرای آن را مشخص کرده است .

تابناک ایلام:: براساس تصمیم ستاد ملی کرونا طرح تعطیلی هوشمند شهرهای کشور از امروز به مدت دوهفته اجرایی خواهد شد. براساس این طرح ورود خودروهای شخصی غیر بومی به شهرهای با وضعیت نارنجی وقرمز به ترتیب 500هزار و 1میلیون تومان جریمه به دنبال خواهد داشت.
همچنین بجز مشاغل گروه یک ،مشاغل تعریف شده در گروههای 2،3و چهار تعطیل اعلام و توسط اصناف پلمپ خواهند شد . اگر چه طبق پیش بینی های صورت گرفته اجرای محدودبت دو هفته ای نمی تواند تاثیر کاملا ملموسی بر روند روبه رشد ابتلای کرونا داشته باشد ،اما اجرای دقیق وبدون تبعیض آن می تواند در ایجاد وقفه در ابتلای به این ویروس اثر گذار باشد .
با این حال شیوه اجرای این طرح در شهرهای قرمز ونارنجی استان که از همین ساعات ابتدایی به شکلی ناقص دنبال می شود واز سویی نیز این طرح که دستگاههای دولتی و بانکها بعنوان کانون اصلی انتشار ویروس کرونا را مستنثی نموده ،پیشاپیش نتیحه نهایی اجرای آن را مشخص کرده است .
از آنجاییکه براساس بررسی های صورت گرفته ،بانکهای استان و دستگاههای اجرایی در ماههای اخیر به عنوان نقطه بحرانی انتشار ومرگ ومیر ناشی از کرونا ،بخش اعظمی از این اپیدمی را به خود اختصاص داده اند ، به جای تشدید سخت گیری ها و ایجاد محدودیت واعمال تعطیلی در آنها ،در اقدامی قابل تامل فعالیت آنان به حالت عادی برگشته است .
معروف بسطامی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام گفت : با توجه به تصمیم ستاد ملی کرونا ساعات کار ادارات و بانک های این استان در تمامی وضعیت های قرمز، نارنجی و زرد به روال سابق بازگشت.
فرمانده قرارگاه مقابله با کرونا استان اظهار داشت : ساعات کاری ادارات بر اساس مصوبات ستاد استانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار