دومین پوستر فیلم سینمایی «جهان با من برقص»، نخستین ساخته سینمایی سروش صحت رونمایی شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ فیلم «جهان با من برقص» که تهیه کنندگی آن را محمدرضا تخت کشیان برعهده دارد، نخستین بار در جشنواره جهانی فجر به نمایش درآمد، توانست سیمرغ بهترین کارگردان را برای سروش صحت و دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد برای علی مصفا به ارمغان بیاورد.
سروش صحت با انتشار تصویر دومین پوستر این فیلم سینمایی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: غروبی که این صحنه ازفیلم را میگرفتیم ، عجیب بود. باید در لحظات کوتاهی که خورشید در آستانه غروب کردن است اما هنوز غروب نکرده، این صحنه فیلمبرداری می شد. وقت کم بود. باید همه کارمان را درست انجام می دادیم تا آن چند دقیقه طلایی را از دست ندهیم. همه عجله داشتیم، همه می دویدیم و بعد در لحظه مقرر همه خشک شدیم. انگار که جهان ایستاده باشد. آن روز لباس های سیاه بازیگران لباس فیلم بود و جهان که وسط تصویر نشسته ، جهان فیلم بود و اضطراب و نگرانی آدم های عکس ، اضطراب و نگرانی شخصیت های فیلم بود و آسمان سربی سنگین ، آسمان فیلم بود. ما در حال ساختن فیلم “ جهان با من برقص “ بودیم.
حالا که به این عکس نگاه می کنم انگار هزار سال گذشته است . ولی من هنوز دلم می خواهد نوری و امیدی باشد. با این عکس و نوشته دارم تبلیغ فیلم را می کنم. و از شما می خواهم که اگر حوصله و فرصت دارید، فیلم “ جهان با من برقص”را ببینید چون فیلم با این امید ساخته شد که فکر کنیم “ جهان می تواند با ما برقصد”.
همچنین «جهان با من برقص» حضور موفقی در جشنواره شب های سیاه تالین داشت.
علی مصفا، جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی پور، کاظم سیاحی، بهار کاتوزی، رامین صدیقی، پاوان افسر، شیوا بلوچی، مهیار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار