سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت : اگر تا چند روز آینده بدهی تیم کارون اروند خرمشهر پرداخت نشود تیم داماش منحل خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار ورزشی این خبرگزاری در رشت گفت : مالکیت باشگاه داماش گیلان به دلیل پرداخت نشدن پول انتقال امتیاز تیم کارون اروند خرمشهر در خطر انحلال است.
امید هرندی خاطر نشان کرد : ممکن است بر اساس رای کمیته استیناف امتیاز لیگ یک داماش لغو شود.
وی گفت : بدتر از این مساله این که اگر سمهیه لیگ یکی را از داماش بگیرند این تیم حتی در لیگ دسته دوم هم نمی تواند حضور پیدا کند ، چرا که سهمیه لیگ دویی این باشگاه هم فروخته شده است بدون اینکه پولی دریافت شود.
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان افزود : نمی دانم مالکین قبلی با چه شرایطی این کار را انجام دادند ، متاسفانه دست ما الان خالی است.
امید هرندی تصریح کرد : البته سامان سهرابی مالک جدید باشگاه داماش برای حل مشکل تمام تلاش خودش را کرده که تا الان نتیجه بخش نبوده است.
وی در پایان از تمام مسئولان گیلان، دکتر محمد باقر نوبخت خواهش کرد نگذارند امتیاز تیم داماش از استان خارج شود ، چرا که زیبنده مرکز استان نیست که تیم خوب داماش در لیگ زیر گروه باشد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار