آریا بانو - به گزارش ایسنا، در چهارمین روز از رقابت های دور برگشت لیگ برتر هندبال زنان، دو تیم تاسیسات دریایی و سنگ آهن بافق مقابل هم قرار گرفتند. با وجودی که تیم بافق تازه وارد به لیگ در دور نخست عملکرد خیلی خوبی داشت اما امروز مقابل تیم قعرنشین تاسیسات با اختلاف زیادی بازی را واگذار کرد. مربی و بازیکن تیم بافق علت کست را نبود مهره های اصلی تیم عنوان کردند. در ادامه مصاحبه مربیان و بازیکنان این دو تیم را می خوانید.
ناهید غارسی سرمربی سنگ آهن بافق
ناهید غارسی سرمربی سنگ آهن بافق بعد از شکست مقابل تاسیسات دریایی گفت: تاسیسات دریایی بازی خیلی خوبی داشت. متاسفانه بازیکنانم عملکرد خوبی نداشتند و علت آن هم این است که ما بازیکنان اصلی را در ترکیب نداشتیم. 4 بازیکن اصلی ما که مبتلا به کرونا شدند. روز گذشته هم ساق پای یکی از بازیکنانم دچار پارگی عضلانی شد. البته اول گفتند شکستگی است اما بعد از معاینه دقیق مشخص شد که پارگی عضلانی رخ داده است. ما با بازیکنان ذخیره بازی کردیم. بازیکنان ذخیره در داخل زمین همه سعی خود را کردند اما متاسفانه چیزی که می خواستیم نشد. به تیم تهران تبریک می گویم و آرزوی موفقیت برای آن ها دارم. همچنین باید از تیم اشتادسازه هم تشکر کنم که میزبانی بسیار عالی دارند. آقای سهمی برای درمان بازیکنانم با بهترین پزشکان هماهنگ کردند و نوبت گرفتند. خودشان بازیکنانم را به بیمارستان رساندند که باید از او تشکر کنم و آرزوی سلامتی برای او دارم.
محدثه فخر بازیکن تیم سنگ آهن بافق گفت: تیم ما در دور رفت عملکرد خیلی بهتری داشت. متاسفانه چون بازیکنان خط حمله را از دست دادیم خیلی از شانس ها از تیم ما گرفته شد. ناگفته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار