عصر امروز پس از کشف سکه های قدیمی در آستان شیخ صدوق، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری از ارائه توضیحات در این رابطه و پاسخگویی به خبرنگاران امتناع کرد.

خبرگزاری فارس از شهرری: عصر دوشنبه مطلبی درخصوص پیدا شدن مقداری سکه زیرخاکی در گورستان ابن بابویه از سوی مخاطبان به دستمان رسید که برای صحت وسقم این خبر، خبرنگار فارس راهی این آستان در شهرری شد. 
طبق گفته شاهدان عینی مقداری سکه از محل اقامت یکی از کارگران گورستان کشف شده و با حضور عوامل انتظامی، امنیتی و متولیان آستان و رئیس اوقاف شهرستان ری، افراد حاضر در آستان شیخ صدوق که برای زیارت اهل قبور در محوطه حضور داشتند، به بیرون هدایت شدند و درب های آستان بسته شد.
تلاش های خبرنگار فارس و سایر خبرنگاران حاضر در پشت درب بسته آستان که سعی داشتند از مسؤولان امر در این رابطه مصاحبه بگیرد، بی نتیجه ماند و هیچ کدام از مسؤولان اوقاف و میراث فرهنگی به تماس تلفنی پاسخ ندادند و درخواست خبرنگار ما برای ورود به داخل آستان نیز رد شد و در نهایت رئیس اداره اوقاف سوار بر خودروی خود با بی توجهی تمام از مقابل خبرنگاران عبور کرد و بدون پاسخ به سوألات از آستان خارج شد. 
حجت الاسلام علامه مدیر آستان شیخ صدوق(ره) نیز در پاسخ به سوأل یکی از خبرنگاران که قبل از بسته شدن درب ها خود را به محوطه این آستان رسانده بود گفته است: «من از هیچی خبر ندارم و هیچ اتفاقی نیفتاده است.» سپس او به همراه عده ای از مردم به بیرون هدایت شدند.در مدت بسته بودن درب آستان نیز تعداد زیادی از خانواده های متوفیان از نقاط مختلف تهران برای زیارت اهل قبور به این آستان آمده و با درب بسته مواجه می شدند که اصرارهای آن ها برای مراجعه به داخل نیز بی ثمر ماند. 
خبرنگار فارس در ادامه در تماس تلفنی با غلامرضا نوفرستی دادستان شهرستان ری درباره این موضوع گفت وگو کرد که وی ضمن پاسخگویی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار