مسوول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: نماز جمعه پدیده ای منحصر بفرد است که ظرفیت های فوق العاده ای دارد و به همین خاطر ناچار به تغییرات هستیم بخشی به اقتضای سن خود و به دلیل ماموریت های جدیدی که داریم باید جای خود را به جوانان بدهند و بعضی ها هم تناسبی با جایگاه امامت جمعه ندارند که ناچار به تغییر هستیم.

حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری در جمع نخبگان فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: فرصتی که با شهادت حاج قاسم سلیمانی برای کشور ایجاد شد هدیه بزرگی از طرف خداوند بود.
به گزارش فارس، مسوول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور ادامه داد: این شهادت از لحاظ فرهنگی خیلی کشور را به جلو برد و ظرفیت فوق العاده ای بود خون حاج قاسم غوغایی درست کرد که بی نظیر بود.
حاج علی اکبری به فتنه زرد در کشور اشاره کرد که به سیاه نمایی در کشور کمک می کند و در همین خصوص گفت: تاریک نشان دادن نظام و فاسد جلوه دادن همه مسوولان و عقبه نظام خلاف مواضع رهبری است رهبری که در بیانیه گام دوم دائم از امید سخن می گویند ایشان از همه ما بهتر و بیشتر اشکالات را می داند و گردش اطلاعات در اختیار ایشان است.
وی با انتقاد از اینکه چرا همه چیز را زیر سوال می بریم خاطرنشان کرد: برای مثال انتخابات نشاط و طرب سیاسی در کشور ایجاد می کند، ولی ما با کم ظرفیتی و با لکه دار کردن حیثیت افراد یک اتفاق خوب را بد جلوه می دهیم.
این مسوول با تاکید بر این که در چنین مواردی باید با سطح عقلانیت دهه پنجم انقلاب حرکت کنیم افزود: این فسادنمایی غیر منطقی برای آینده نظام خطرناک است، زیرا در کشور پاک دست ها کم نیستند و نباید سرمایه های اجتماعی را زیر سوال ببریم.
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در بخشی دیگری از اظهارات خود در جمع نخبگان فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد به موضوع تریبون های نماز جمعه در کشور اشاره کرد و گفت: در گام دوم انقلاب بر اساس مبانی رهبری و نگاه ایشان نماز جمعه را در کشور بازآفرینی می کنیم که در درجه اول باز تعریف حوزه ماموریت ها و بخشی هم در حوزه منابع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار