وزش باد شدید برای اغلب نقاط خوزستان پیش بینی می شود

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در مناطق غربی، جنوبی و تا حدودی مرکز به ویژه شهرهای آبادان، شادگان و بندرماهشهر وزش باد متوسط تا نسبتا شدید که برای ساعاتی و به طور موقتی غبار آلود پیش بینی می شود.

- اخبار استانها -
محمد سبزه زاری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز درباره آخرین وضعیت هواشناسی استان خوزستان اظهار داشت: بررسی نقشه های پیش یابی جوی پایدار و آسمانی صاف همراه با وزش باد متوسط در ساعاتی برای اکثر نقاط استان خوزستان نشان می دهد.
وی بیان کرد: در مناطق غربی، جنوبی و تا حدودی مرکز به ویژه شهرهای آبادان، شادگان و بندرماهشهر وزش باد متوسط تا نسبتا شدید که برای ساعاتی و به طور موقتی غبار آلود پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی استان خوزستان درباره سیر صعودی یا نزولی دمای هوا در خوزستان خاطرنشان کرد: از اوایل هفته جاری تا پایان هفته کاهش دو درجه ای دمای هوا در اغلب مناطق استان مورد انتظار است.
پیش بینی وزش باد نسبتاً شدید در لرستان؛ هوا غبار آلود می شود
سرعت وزش بادهای 120 روزه در سیستان افزایش می یابد
سیستان و بلوچستان| 58 روز متوالی وزش باد و آلودگی هوا در زابل
سبزه زاری با بیان اینکه در شبانه روز گذشته آغاجاری با 44.8 و ایذه با 17.2 درجه سانتی گراد به ترتیب گرم ترین و خنک ترین مناطق گزارش شده اند ادامه داد: حداکثر دمای اهواز به 42.9 و حداقل نیز به 22.8 درجه سانتی گراد می رسد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار