نیک روش: شاهد اقتدار ایران در عرصه های مختلف هستیم

فارس نیوز سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹
رئیس بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه ماموریت بسیج دانشجویی تربیت دانشجوی تراز انقلاب است، گفت: ما امروز شاهد اقتداری در عرصه های مختلف هستیم که از نتایج دستاوردهای علمی و رشد شهید طهرانی مقدم ها است.

به گزارش خبرنگار حوزه تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدجواد نیک روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی در مراسم تودیع و معارفه مسئولان سابق و جدید سازمان بسیج دانشجویی استان بوشهر با اشاره به بیانیه تشکیل بسیج دانشجو و طلبه گفت: امام(ره) در این بیانیه، طلاب و دانشجویان را با هم خطاب قرار می دهد به خاطر این که هر دو قشر رابطه نزدیکی با علم دارند.
نیک روش ادامه داد: نهاد علم دو کارکرد دارد که اولین گام آن تربیت نیروهای متخصص و دومین گام آن تولید علم و دانش است که می تواند ما را به جایگاه های بالایی برساند.
رئیس بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: ماموریت بسیج دانشجویی تربیت دانشجوی تراز انقلاب اسلامی است و ما امروز شاهد اقتداری در عرصه های مختلف هستیم که از نتایج دستاوردهای علمی و رشد شهید تهرانی مقدم ها است.
* چهره جمهوری اسلامی بر پیکر آمریکا ترس و لرز انداخته است
علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نیز در این مراسم گفت: شرایط فعلی با شرایط گذشته کشور بسیار متفاوت است و با آمریکا وارد مرحله جدیدی از تقابل شده ایم.
سردار رزمجو اظهار داشت: انقلاب اسلامی دارای فراز و نشیب های بسیاری بوده است و پس از گذشت چهل سال، وارد گام و مرحله دوم انقلاب شده ایم که قدرت نظام جمهوری اسلامی در جغرافیای بیرون کشور با سرعت و قدرت بیشتری شکل گرفته است و البته این قدرت با وحدت قشرهای مختلف و با مدیریت رهبری ایجاد شده است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ادامه داد: تصمیمات در صحنه های عملیات سیاسی، فرهنگی، نظامی و غیره از ویژگی های قدرت نظام جمهوری اسلامی است و پیرو شرایطی است که ما آن را ایجاد می کنیم.
رزمجو بیان کرد: هواپیمای بدون ...

سرخط اخبار