نشست نایب رئیس مجلس با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به منظور رفع مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر که در زمان شیوع کرونا به طور جدی آسیب دیده اند، برگزار شد.

به گزارش ، نشست علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (شنبه اول آذر ماه) با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری این سازمان و نمایندگانی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور جهت بررسی مشکلات حوزه فرهنگ و هنر برگزار شد.
نیکزاد ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج، گفت: در پی تحقیقات میدانی مشخص شد که اصحاب فرهنگ و هنر با مشکلات عدیده ای مواجه شده اند، بنابراین این نشست با هدف رفع مشکلات افراد فعال در این حوزه برگزار شده است.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هم اکنون بسیاری از افراد فعال در حوزه فرهنگ و هنر اعم از هنرمندان به دلیل تعطیلی سینماها، تئاتر، فرهنگسرا ها و … ناشی از شیوع کرونا با مشکلات اقتصادی جدی مواجه شده اند بنابراین لازم است تدابیری جهت رفع دغدغه های این قشر اتخاذ شود.
وی با اشاره به اهمیت نقش فرهنگ در ارتقا کشور، یادآور شد: اگر بخواهیم در کشور به جایی برسیم باید از ظرفیت نیرو های انسانی فعال در حوزه فرهنگ و هنر به ویژه آن هایی که تمام تلاش خود را در جهت توسعه هنر انقلابی به کار گرفته اند، استفاده کنیم.
در ادامه حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مهم ترین دغدغه کنونی ما مظلومیت حوزه فرهنگی است، آن هم در شرایطی که مردم در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند، بنابراین لازم است به غیر از اصلاحاتی که باید در رویه های اقتصادی کشور ایجاد شود به اصحاب فرهنگ نیز به طور جدی کمک شود تا بتوانند این مقطع زمانی را بهتر پشت سر بگذارند.
وی با تاکید بر اینکه از مظلومیت درآوردن فرهنگ و اصحاب آن دغدغه مشترک اهالی این نشست است، تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار