نگاهی به فعالیت های انتقالاتی مدعیان؛ این پرسپولیس کم کار

سیتنا شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱
هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید. حالا همه تیم ها با ورود به بازار نقل و انتقالات تلاش دارند تا نقاط ضعف شان را پوشش دهند و خود را برای شروع فصل جدیدی از فوتبال ایران آماده کنند.

به گزارش شفقنا، در این بین اما تیم های متمول و بالای جدول حضوری پررنگ تر از دیگر تیم ها در این بازار دارند. حضور در لیگ قهرمانان آسیا مهم ترین دلیل این تیم ها برای حضوری قدرتمندتر در بازار نقل و انتقالات است. این گزارش نگاهی به وضعیت پنج تیم برتر در بازار نقل و انتقالات می اندازد.
پرسپولیس؛ تقریباً هیچ
پرسپولیس بعد از سه سال حکمرانی در فوتبال ایران حالا درگیر حواشی زیادی شده است. مربی موفق سرخ ها بعد از قهرمانی در لیگ و جام حذفی ایران را به مقصد کرواسی ترک کرد و مدیران پرسپولیس را تهدید کرد اگر مطالباتش را پرداخت نکنند، دیگر به ایران برنمی گردد. درست زمانی که مدیران پرسپولیس باید به دنبال تقویت تیم شان برای حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا باشند، درگیر مساله برانکو شده اند. آنها با هر مشقتی که بود پول این مربی را جور کردند و حالا باید شرایط بازگشت او را مهیا کنند. همین موضوع باعث شده پرسپولیس نتواند به بازار نقل و انتقالات وارد شود و زمان برای قهرمان لیگ از دست می رود. طبق اعلام برخی خبرگزاری ها، برانکو پیش از ترک ایران لیست بازیکنان مد نظرش را به مدیران پرسپولیس داده اما برخی از این بازیکنان جذب تیم های دیگر شده اند. از طرفی دیگر برخی بازیکنان پرسپولیس مثل بیرانوند، علیپور، خلیل زاده و رسن با پیشنهادهایی از تیم های خارجی مواجه شده اند و احتمال جدایی این بازیکنان وجود دارد.
سپاهان اصفهان؛ شروع پرقدرت زردها
زردهای اصفهان تا روز آخر لیگ مهم ترین تعقیب کننده پرسپولیس در صدر جدول بودند. آنها با اختلاف سه امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفتند و در جام حذفی هم با شکست برابر پرسپولیس از رسیدن به فینال این رقابت ها ...

سرخط اخبار