بندرعباس - جلسه شورای شهر بندرعباس که با دستور کار پاسخگویی شهردار به سئوالات ۲تن از اعضای شورا قرار بود برگزار شود به دلیل غیبت ۸عضو شورا در اعتراض به سخنان یک نماینده مجلس به حدنصاب نرسید.

خبرگزاری مهر - گروه استان ها، رضا زرگر؛ یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه شورای شهر بندرعباس که با دستور کار پاسخگویی شهردار بندرعباس به ۱۰ سوال دو تن از اعضای شورا مقرر بود روز سه شنبه ۱۳ خرداد ۹۹ برگزار شود به دلیل عدم حضور کیانوش جهانبخش، حجت الاسلام عامری سیاهویی ، اسلام باوقار، عسکری، آبتین امیری، جواد بلارک، رضا حیدری پوری و فرزانه آرامش هشت تن از ۱۱ عضو شورای شهر در صحن علنی شورای شهر این جلسه برگزار نشد. فاطمه جراره رئیس شورای شهر و فیصل دانش سخنگوی شورای شهر و عضو هیئت رئیسه شورا و اسماعیل بواشه عضو شورا تنها حاضران در صحن علنی شورای شهر به همراه شهردار بندرعباس و برخی از معاونان جهت پاسخگویی در جلسه شورا بودند.
جلسه یکصد و هفتاد هفتمین جلسه شورای شهر هم به علت به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای شورای شهر به دلیل غیبت چهار عضو شورا برگزار نشد و عباس امینی زاده شهردار بندرعباس بدون پاسخگویی به دفتر خود بازگشت.
خبرنگار مهر در پیگیری علت عدم حضور اعضای شورای شهر بندرعباس در صحن علنی شورا به نکات جالبی از جمله اظهارات رئیس شورای شهر در بیان علت عدم حضور سایر اعضای و ابراز گلایه سخنگوی شورا از مدیریت انفرادی فاطمه جراره به عنوان رئیس شورا و عدم بیان واقعیت ها از سوی رئیس شورای شهر برخورد کرد. که در این گزارش صحبت های هر دو به اضافه رفتار اعتراضی سایر اعضای شورا عنوان می شود.
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس عصر سه شنبه پس از اعلام پایان جلسه ۱۷۸ امین شورای اسلامی شهر بندرعباس به علت غیبت ۸ عضو شورا، در جمع خبرنگاران بیان داشت: در تاریخ ۲۹ اردیبهشت طرح سوال از شهردار مطرح شد که جز مطالبات شهروندان بود و از موضوعاتی که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری