داوود گنجه ای خطاب به سایر فعالان حوزه موسیقی می گوید: «از دوستان و همکارانم می خواهم که بیایند دست به دست هم بدهیم، درباره نقاط ضعف اداره خانه موسیقی صحبت و راه حلی برای آنها پیدا کنیم. قبول دارم که خانه موسیقی باید خیلی بهتر عمل کند ولی با کدام بودجه و پشتوانه؟ اعضای هیات مدیره باید افراد کاردان باشند. اگر افرادی این توان را در خود و یا افراد دیگر می بینند، بیایند با حضور در مجموعه مشکلات را حل کنیم.»

داوود گنجه ای موسیقیدان که هم اکنون یکی از اعضای شورای عالی خانه موسیقی است، در واکنش به انتقادهای مطرح شده به خانه موسیقی به ایسنا می گوید: اگر انتقادی به خانه موسیقی وارد باشد، به من هم برمی گردد؛ چون عضو شورای عالی این نهاد و قائم مقام آن هستم. همچنین قبلا عضو هیات مدیره نیز بوده ام.
او بیان می کند که در پاسخ به پیشنهاد شورای عالی خانه موسیقی مبنی بر حضور دوباره اش در هیات مدیره این نهاد، بیان کرده است که بهتر است از حضور افراد جوان و جدیدتر استفاده شود.
گنجه ای درباره انتخابات خانه موسیقی اظهار می کند: در هر دوره، شرکت در انتخابات هیات مدیره خانه موسیقی آزاد است. منتهی اعضا باید رأی بدهند ولی شرکت نمی کنند. همیشه از اینکه چرا آن گونه که باید از یک نهاد مدنی حمایت و استقبال نمی شود، نقد داشته ام. بین هر فردی که در انتخابات هیات مدیره خانه موسیقی کاندیدا شود، رأی گیری صورت می گیرد و اگر رأی بیاورند به هیات مدیره راه پیدا می کنند.
این هنرمند ادامه می دهد: اگر فرد خاصی برای اداره مناسب به نظر می رسد، کاندیدا شود و این مسئولیت را به عهده بگیرد. خود من هیچ وقت حاضر به پذیرفتن این وظیفه نبوده ام؛ چون هیچ چیز خاصی ندارد. تنها کاری است با مسئولیت های زیاد و بدون مزد. هر کسی نمی تواند با صبر و توان اداره بالا این همه کار را در خانه موسیقی پیش ببرد. حرف هایی که می زنم به این علت نیست که طرف فرد یا عده خاصی را داشته باشم؛ حقیقت است.
او تأیید می کند که انتخابات خانه موسیقی همانند انتخابات کشور است. مگر همه در انتخابات کشور شرکت می کنند؟ پس فردی که شرکت نمی کند، حق حرف زدن هم ندارد. 
گنجه ای درباره اینکه «آیا انتخابات خانه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار