بیانیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات بازی فولاد

لوگوی فارس نیوز فارس نیوز . دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۴۰
باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات دیدار مقابل فولاد خوزستان بیانیه ای را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ، این باشگاه با صدور بیانیه ای ضمن تقدیر از تلاش و غیرت اعضای تیم و حمایت هواداران برای غلبه بر مشکلات، اعتراض خود را به ادامه روند اشتباهات داوری که بیم تغییر نتیجه نهایی لیگ برتر را ایجاد کرده است، اعلام کرد.
در این بیانیه آمده است: قبل از هر چیز باید از هواداران متعصب پرسپولیس قدردانی کنیم که در روزهای سخت، با آگاهی و شناخت از راه موفقیت، بار دیگر حامی و پشتیبان پرسپولیس، تیم محبوب خود بودند و در شرایط حساس و سخت، انرژی و حمایت خود را دریغ نکردند. همچنین باید از اعضای تیم تقدیر و تشکر کنیم که چون بازی های گذشته با غیرت و تعصب مثال زدنی در میدان حاضر شدند و پاسخ اعتماد و پشتیبانی هواداران را به شایستگی دادند. آن ها با عملکرد مثال زدنی خود، این بار اشتباهات داوری را هم پشت سر گذاشتند تا به نتیجه دلخواه برسند. این مهم بدون همت و از خودگذشتگی مثال زدنی بازیکنان و تدابیر و درایت کادرفنی امکان پذیر نبود.
پرسپولیس نه فقط در نتیجه که چون بازی های گذشته در زمین هم برتری فنی خود را مقابل فولاد خوزستان به رخ کشید. باشگاه پرسپولیس، همچنین ضمن تاکید بر موضع قبلی در احترام به عوامل برگزاری مسابقات و داوران، اعتراض خود به اشتباهات داوری به ویژه در بازی اخیر را اعلام می دارد. ادامه روند گذشته و وقوع پی در پی اشتباهات، نگران کننده شده است. قاعده این است که اشتباهات سهوی باید گاهی به سود و گاهی به زیان تیم ها باشد، اما مدتی است تصمیمات اشتباه داوری فقط به ضرر ماست.
تمام آنچه پرسپولیس و هوادارانش می خواهند، عدالت بی قید و شرط برای همه تیم ها و مجموعه لیگ است. انتظار می رود، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار