رئیس شعبه 12 بررسی کننده اعتبار نامه منتخبان مجلس با بیان اینکه 18 اعتبار نامه به شعبه 12 ارجاع شده، تصریح کرد: 17 اعتبار به اتفاق آرا تصویب شد اما اعتبار نامه آقای تاجگردون منتخب گچساران که به این شعبه ارجاع شده، به دلیل اعتراضی 9 نفر از منتخبین داشتند، در دست بررسی است.

از روز گذشته یکی از اتفاقات بی سابقه در مورد نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد و کم سابقه در ادوار مختلف مجلس برای نماینده پر نفوذ گچساران و باشت رخ داد . اعتبارنامه غلام رضا تاجگردون توسط تعدادی از نمایندگان مورد اعتراض قرار گرفت که از قرار معلوم این افراد با ارائه مستنداتی خواستار بررسی اعتبارنامه وی شده اند.
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعتبارنامه نمایندگان تایید شد و تنها تایید اعتبارنامه سه منتخب سید کاظم دلخوش، منتخب صومعه سرا غلامرضا تاجگردون، منتخب گچساران و حسین محمدصالحی، منتخب حوزه انتخابیه فریدن، فریدون شهر، چادگان از سوی شعب اعلام نشد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد, جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.
 جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (یکشنبه، 11 خردادماه) به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور 222 از نمایندگان آغاز شد.
موضوعات ذیل دستور کارهای امروز پارلمان است: 
ارائه گزارش شعب ۱۵ گانه درباره بررسی اعتبارنامه منتخبان
گزارش شعبه ۹ درباره انتخاب عضو کمیسیون تدوین آیین نامه
گزارش سرپرست مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی درباره مسائل اقتصادی کشور. 
مکاتبه با شورای نگهبان برای اعتبارنامه تاجگردون
حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی لارگانی منتخب فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین وضعیت بررسی اعتبارنامه های ارجاع شده به شعبه 12 مجلس شورای اسلامی از جمله اعتبار نامه تاج گردون گفت: دیروز شنبه شعبه 12 جلسه داشت و همه اعتبارنامه هایی که به این شعبه ارجاع شده را بررسی کردیم.
وی با بیان اینکه 18 اعتبار نامه به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری