سپاه پاسداران وحدت، اخوت و همدلی نیرو های مسلح و هوشمندی و هوشیاری در قبال تلاش موذیانه دشمنان در ایجاد اختلاف بین ارتش و سپاه را از توصیه های راهبردی امامین انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، وحدت، اخوت و همدلی نیرو های مسلح و هوشمندی و هوشیاری در قبال تلاش موذیانه دشمنان در ایجاد اختلاف بین ارتش و سپاه را از توصیه های راهبردی امامین انقلاب اسلامی و متضمن امنیت پایدار ملی و آرامش ملت ایران دانست.
در بخشی از این بیانیه آمده است:
سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در حالی گرامی داشته می شود که به رغم خواست شیطانی نظام سلطه و صهیونیسم و عقبه های خبیث داخلی آن ها، منظومه فکری آن حضرت در راهبری حکیمانه خلف صالحش رهبر معظم انقلاب و در روند حرکت انقلاب، نظام و ملت عظیم الشأن ایران به سمت آرمان های بلند و تاریخ ساز خود، زنده و پرچمدار بیداری و مقاومت ضد استکباری در جای جای عالم است.
امروز دوستان و دشمنان انقلاب و نظام اسلامی با صراحت اذعان و اعتراف دارند که وعده صادق معمار کبیر انقلاب اسلامی در فتح سنگر های کلیدی جهان تدریجاً محقق می شود و هم اکنون نام ایران و ایرانی بر بلندی سپهر جهانی در عرصه های مختلف می درخشد و به ویژه در حوزه دفاعی و بازدارندگی فصل نوینی را که تداوم پیش روندگی انقلاب و پیش برندگی کشور به سمت اهداف و دستاورد های والا و تمدن ساز را تضمین و تحکیم می بخشد، در تاریخ این سرزمین گشوده است.
این بیانیه اندیشه، تفکر و راهبرد های امامین انقلاب اسلامی را نسخه اصلی و آینه تمام انقلاب و نقشه راه نظام و ملت رشید، مومن و انقلابی ایران توصیف و با برشماری درس های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری