سندرز از ترامپ خواست همانند وی اظهارنامه مالیاتی خود را منتشر کند

واحد مرکزی خبر سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲
دفتر کمپین انتخاباتی سندرز اعلام کرد امیدوار است ترامپ و همه نامزدهای دموکرات این انتخابات اظهارنامه های مالیاتی خود را منتشر کنند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از اسپوتنیک؛ بِرنی سَندرز سناتور آمریکایی که نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا اعلام کرده است اظهارنامه مالیاتی 10 سال گذشته خود را منتشر کرد و از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز خواست همین کار را انجام دهد.
دفتر کمپین انتخاباتی این سناتور آمریکایی اعلام کرد سندرز اظهارنامه مالیاتی 10 سال گذشته خود ازجمله اظهارنامه مالیاتی سال 2018 را منتشر کرد و به عنوان حامی اصلی شفاف سازی امیدوار است دونالد ترامپ و همه نامزدهای دموکرات این انتخابات نیز اظهارنامه های مالیاتی خود را منتشر کنند.
مطابق با اسناد ضمیمه این اظهارنامه مالیاتی ، درآمد سالانه برنی سندرز در سال های 2016 و 2017 بیش از یک میلیون دلار بوده است.
برنی سندرز اعلام کرد: افزایش پرداخت مالیات همزمان با افزایش درآمد خود را نوعی الزام و نیز سرمایه گذاری در کشور می دانم. همچنان تلاش خواهیم کرد تا نظام مالیاتی کشور هرچه بیشتر بهبود یابد چرا که کشور ما منابع کافی برای تضمین تحقق آمال و خواسته های همه مردم آمریکا را داراست.
نمایندگان آمریکایی با دونالد ترامپ به خاطر خودداری وی از انتشار اظهارنامه های مالیاتی اش وارد تقابل شده اند.