مسابقه کتابخوانی «وحدت اسلامی از دیدگاه قرآن و عترت» به مناسبت هفته وحدت به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «عطر همدلی» برگزار می شود که دومین بخش از این مسابقه پیامکی، امروز 8 آبان ماه منتشر شد.

به گزارش ایکنا، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته وحدت و ولادت باسعادت پیامبر رحمت (ص) ویژه برنامه ای با عنوان «عطر همدلی» را برگزار می کند. این برنامه که به کتاب «وحدت اسلامی از دیدگاه قرآن و عترت» نوشته آیت الله شهید سیدمحمدباقر حکیم با ترجمه عبدالهادی فقهی زاده پرداخته با همکاری استودیو مبین جهاد دانشگاهی تولید و منتشر شده است.
برنامه در هفت قسمت تهیه شده که در هر قسمت، یکی از اساتید بنام قرآنی کشور و هنرمندان به خوانش صفحاتی از این کتاب می پردازند. در انتهای هر قسمت، مسابقه ی پیامکی از صفحات خوانده شده برگزار می شود که هر شب به ده نفر از برگزیدگان مبلغ 300 هزار تومان اهداء خواهد شد.
مسابقه امروز برنامه عطر همدلی 8 آبان ماه 1399
علت اصلی ناکارآمدی تمدن غربی و سقوط کمونیسم کدام است؟
1) فقدان عدالت اجتماعی
2) فقدان آزادی فردی و اجتماعی
3) فقدان جنبه های معنوی و دینی
مخاطبان می توانند عدد گزینه صحیح را به سرشماره 30000114 ارسال و برای مشاهده نام برندگان و دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی اینترنتی qia.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار