رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف ۷ میلیارد ریال لوازم التحریر قاچاق در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، سرهنگ علی ولی پور گودرزی افزود: با کسب خبر انبار مقادیری لوازم التحریر قاچاق در انباری در حوالی خیابان خاوران کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.
وی ادامه داد: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و کارآگاهان در ادامه تحقیقات موفق شدند نشانی دقیق محل تخلیه کالای قاچاق را به دست آوردند.
این مقام انتظامی گفت: تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت، تعدادی خودرو سواری شوتی کالا های قاچاق را در ساعت های مختلف به این محل منتقل و انباردار این اقلام را نگهداری و پنهان می کند.
سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه با هماهنگی های قضایی دستگیری متهم و بازرسی از داخل انباری اخذ شد، افزود: در بررسی های بیشتر ۱۸۹ کارتن لوازم التحریر قاچاق بدون بارنامه و مجوز های گمرکی شامل کلر بوک و آبرنگ کشف شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با بیان اینکه متهم به مرجع قضایی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۷ میلیارد ریال محاسبه کرده اند.
سرهنگ ولی پور گودرزی ادامه داد: قاچاق کالا موجب ضربه به اقتصاد کشور خواهد شد که در این راستا پلیس از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار