نگاه عمیق جهاددانشگاهی به مسائل برای استان امیدبخش است

ایکنا چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳
گروه اجتماعی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام گفت: جهاددانشگاهی در همکاری با این دفتر سنگ تمام گذاشته و نگاه عمیق این نهاد به مسائل، برای استان ایلام امیدبخش است.

به گزارش ایکنا از ایلام، زینب شیرخانی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام امروز 20 شهریورماه در دیدار رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، اظهار کرد: جهاددانشگاهی در همکاری با این دفتر سنگ تمام گذاشته و تجربیات خوبی از همکاری با این نهاد داریم.
وی با بیان اینکه نگاه جهاددانشگاهی در باره مسائل عمیق است، تصریح کرد: این نگاه علمی و عمیق موجب شده دوره های آموزشی اثرگذاری لازم خود را در جامعه داشته باشد.
شیرخانی برای توسعه ی همکاری ها با جهاددانشگاهی اعلام آمادگی کرد.
سیدغلامرضا حسینی، رئیس جهاددانشگاهی استان ایلام نیز اظهار کرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک زنجیره انباشت دانش در زمینه های فرهنگی، آموزش، پژوهش و اشتغال در خدمت توسعه استان ایلام است.
وی با اشاره به ضرورت تبیین فرهنگ کار در استان ایلام، گفت: در الگوی نوین مشاغل خانگی و طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار حلقه های مفقوده زنجیره ی اشتغال به طور کامل دیده شده است.
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام تاکید کرد: هم افزایی نیاز امروز استان در زمینه های مختلف است که امیدواریم با تلاش های هدفمند مجموعه های مختلف محقق شود.
حسینی با اشاره به آغاز به کار مرکز نوآوری و شکوفایی در واحد استان، تصریح کرد: این مرکز آماده ارائه خدمت به جامعه ی هدف دفتر امور بانوان و خانواده استانداری است.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار