تهران- ایرنا- دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدواریم که لیگ نیمه کاره تمام نشود و بازی ها ادامه پیدا کند چرا که دوست داریم بدون حرف و حدیث و قهرمان شویم.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا چندی پیش در نظرسنجی نام پنج بازیکن را به عنوان نامزدهای بهترین بازیکن آسیایی تاریخ جام جهانی معرفی کرد که در این نظرسنجی دروازه بان پرسپولیس باید با ستارگانی مانند پارک جی سونگ کره ای، سامی الجابر عربستانی، تیم کیهیل استرالیایی و کیسوکیه هوندا ژاپنی رقابت می کرد که در نهایت دروازه بان پرسپولیس با کسب ۶۷ درصد آرا به عنوان برترین ستاره آسیایی در تاریخ جام جهانی انتخاب شد.
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص انتخابش به عنوان بهترین بازیکنان آسیایی تاریخ جام جهانی، سفر به بلژیک، وضعیت پرسپولیس در راه قهرمانی و مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که متن آنرا امروز (چهارشنبه) سایت باشگاه پرسپولیس منتشر کرد.
انتشار ویدیو دیدار مجازی تو با «محمدحسن عسگری» که پای خود را در راه پاکسازی محیط از ویروس کرونا از دست داده سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد.
متاسفانه برای محمد حسن مشکل بزرگی پیش آمده و یکی از پاهای خود را از دست داده است. وقتی فیلم را دیدم خیلی ناراحت شدم و پیگیری زیادی کردم تا بتوانم او را پیدا کنم و در نهایت با کمک وکیلم، محمدحسن را پیدا کردم. بعد با او به صورت تصویری صحبت کردم و قرار شد بعد از پایان شیوع ویروس کرونا به محل تمرین بیاید تا هم من او را ببینم و هم سایر بچه های پرسپولیس با او دیدار کنند.
فکر کنم حس و حال این نوجوان را خیلی خوب درک می کردی؟
به هر حال وقتی این بچه ها را می بینم که سختی می کشند و پشتیبان ندارند می دانم که چه شرایط سختی پیش روی آنهاست. حتی ۲ پسر هم در برنامه عصر جدید از دیدار با من صحبت کردند و امیدوارم که از این بچه ها حمایت شود چرا که آنها از نظر مالی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار