دیدار »باران« با پدر و مادر

ایران خبر پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۵
گروه حوادث / مادر و پدر «باران شیخی» که 25 روز پر از دلهره و نگرانی را در دوری از فرزند ربوده شده شان گذرانده بودند در سفر به سیستان و بلوچستان با دخترشان ملاقات کردند. به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، 24 فروردین امسال «باران» در مسیر خانه به مدرسه در شهرک مهاجران شازند اراک توسط 3 مرد و یک زن ربوده شد. با آغاز تحقیقات پلیس استان مرکزی مشخص شد آدم ربایان به همراه گروگان شان به سیستان و بلوچستان رفته اند.

به گزارش ایران خبر ، سردار احمد طاهری، جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: «آدم ربایان با خانواده «باران» اختلاف مالی داشته اند و به همین دلیل نیز کودک را ربوده بودند و 600 میلیون تومان پول خواسته بودند. با این سرنخ ردگیری آدم ربایان آغاز شد و سرانجام ساعت 5 صبح سه شنبه 17 اردیبهشت با پیگیری پلیس جنایی محل سکونت این باند در منطقه گلشهر چابهار شناسایی و درعملیاتی غافلگیرانه دستگیر شده و کودک در سلامت کامل نجات یافت. از آدم ربایان یک قبضه سلاح جنگی نیز ضبط شد.»
آرامش در آغوش مادر
قرار بود این کودک صبح پنجشنبه 19 اردیبهشت به اراک منتقل شده و با خانواده اش دیدار کند اما پدر و مادر او تاب نیاوردند و خود را به سیستان رساندند. مادر باران که پس از دیدن دخترش نمی توانست جلوی اشک هایش را بگیرد، گفت: «امروز بهترین روز زندگی من بود و نمی توانم خوشحالی ام را با کلمات توصیف کنم. در روزهایی که باران در چنگ آدم ربایان بود روزهای سختی بر من و همسرم گذشت و هزار بار مردم و زنده شدم. باید مادر باشید تا بفهمید دوری فرزند چقدر برای یک مادر سخت و عذاب آور است.»