امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد گفت: تنها راه ادامه مسیر پیروزی و ترسیم راه آینده ایران پس از حضور پرشکوه و گسترده ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و پاسخ کوبنده و موفقیت آمیز سپاه در عملیات نظامی علیه آمریکا در عین الاسد، قوی تر شدن ایران در همه زمینه ها است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت الاسلام سید اسماعیل احمدی امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه تهران درباره ی برنامه های راهبردی ملت ایران، اظهار کرد: تنها راه ادامه مسیر پیروزی و ترسیم راه آینده ایران پس از حضور پرشکوه و گسترده ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و پاسخ کوبنده و موفقیت آمیز سپاه در عملیات نظامی علیه آمریکا در عین الاسد، قوی تر شدن ایران در همه زمینه ها است.
وی افزود: اگر کشورهای خاورمیانه با هم متحد شوند آمریکا از خاورمیانه اخراج و نابودی اسرائیل رقم خواهد خورد.
احمدی با انتقاد از افزایش ۱۳۰ درصدی آب بهای کشاورزان شهرستان پارس آباد، خواستار رسیدگی و حل آن از سوی مسئولان شد.
وی در ادامه با اشاره به مشکلات محله آزادگان پارس آباد، افزود: این محله جز حاشیه شهر بوده که قشری زحمت کش و مستضعف در آن زندگی می کنند که با مشکلات جدی فاضلاب روبرو شده اند و هر چند وعده هایی برای حل فاضلاب اهالی آزادگان داده شده است اما تا کنون عملی نشده و مسئولین شهری، فرماندار، شهردار و اداره برق بایستی به این مساله رسیدگی کنند.
حجت الاسلام احمدی همچنین با اشاره به اینکه احداث بلوار در ورودی شهر اسلام آباد مغان باعث از بین رفتن بخشی از آسفالت آن شده، خواستار توجه ویژه مسئولان و استانداری اردبیل به این موضوع شد.
حجت الاسلام سید اسماعیل احمدی امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد با توصیه همگان به رعایت تقوای الهی، جلب نصرت و توفیقات الهی و ایجاد گشایش در مسائل شخصی و اجتماعی را در گرو تقوا دانست و گفت: خداوند افرادی را که تقوا و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار