آقای خطیر! چرا نمی گویی پاتوسی ۷.۵ میلیارد می خواهد؟

مشرق نیوز سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴
آیاندا پاتوسی به تازگی پیشنهادی ۵۵۰ هزار دلاری به باشگاه استقلال داده است. توقع بازیکنان این بود وقتی خطیر رقم درخواستی حسینی و وریا را اعلام کرده، رقم درخواستی پاتوسی را هم می گفت.

به گزارش مشرق ، در اینکه باشگاه استقلال با شفاف سازی درباره درخواست های مالی بازیکنان، قدم مثبتی در این راه برداشته شکی نیست. به هر حال در سال های گذشته خواسته بازیکنان معمولاً بالا بود و این مسئله برای باشگاه دردسر هایی به وجود آورده است. کانال های هواداری که بعضاً پشت برخی بازیکنان بوده اند با فضاسازی و فرافکنی تلاش کرده اند گاهی باشگاه را وادار کنند با بازیکنان مورد نظرشان قرارداد سنگین امضا کنند. چند روز قبل منزوی، عضو هیئت مدیره استقلال به خبرنگار ما گفت شنیده بعضی بازیکنان درخواست شان به ۳، ۴ میلیارد در سال رسیده است. او تأکید داشت باشگاه امسال با بازیکنانی قرارداد امضا می کند که وسع شان به جذب یا حفظ آن ها برسد. در ادامه همین سیاست دیروز باشگاه استقلال فاش کرد حسینی و وریا غفوری سه میلیارد برای هر فصل می خواهد. منتها در این بین یک مشکل به وجود آمده است.
بیشتر بخوانید:
حالا فضای بی اعتمادی بازیکنان داخلی نسبت به باشگاه به وجود آمده و مثل سال گذشته اعتقاد دارند باشگاه درباره بازیکنان خارجی چنین کاری نمی کند. آیاندا پاتوسی به تازگی پیشنهادی ۵۵۰ هزار دلاری به باشگاه استقلال داده است. توقع بازیکنان این بود وقتی خطیر رقم درخواستی حسینی و وریا را اعلام کرده، رقم درخواستی پاتوسی را هم می گفت. این رفتار باشگاه باعث شده ناخواسته اتحادی بین بازیکنان به وجود بیاورد و دوباره آن ها را به این نتیجه برساند که خارجی ها برایشان عزیز هستند و داخلی ها نه.
دیروز یکی از بازیکنان استقلال با کنایه به خبرنگار ما گفت: «آقای خطیر چرا نمی گوید پاتوسی ۷,۵ میلیارد تومان برای یک فصل می خواهد؟! اگر پول وریا و حسینی را می ...

سرخط اخبار