باشگاه پیکان تهران در واکنش به برخی اتفاقات و مسائل پیش آمده در جریان برگزاری و پایان مسابقه با شهرخودروی مشهد که با برتری یک بر صفر شاگردان «مهدی تارتار» به پایان رسید، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال پیکان عصر یکشنبه در آخرین دیدار هفته دوم لیگ برتر باشگاه های ایران با یک گل از سد شهرخودرو عبور کرد.
در پایان این دیدار «سیدمهدی رحمتی» سرمربی جوان شهرخودرو با بیان اینکه باید علاوه بر حضور در کلاس های مربیگری یکسری ریزه کاری ها و مسائلی که دیگر همکارانش بلد هستند را یاد بگیرد، گفت: باید در زمین مردانه بازی کنیم و اگر قرار باشد با هر برخوردی بازیکنان چند دقیقه روی زمین بخوابند، بهتر است «منچ» بازی کنیم.
در این راستا باشگاه پیکان بیانیه ای صادر کرد که در متن آن آمده است:
«خدارا شاکریم که کادرفنی جدید با رهبری سرمربی اخلاق مدار و باشخصیت تیم، آقای مهدی تارتار خیلی زود با بازیکنان، پرسنل و مدیریت مجموعه فرهنگی ورزشی ایرانخودرو هماهنگی لازم را پیدا کرد و در دومین ایستگاه لیگ برتر پیروزی ارزشمندی مقابل نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته حاصل شد.
امروز اعضای باشگاه پیکان تهران که با شعار «مبارزه، کار سخت و تعقیب تا پایان» کار خود را جلو می برند، از این ۳ امتیاز دلچسب خوشحالند و به خودشان بابت اتحاد و همدلی موجود در این مجموعه می بالند اما ظاهرا برخی قصد دارند با عوام فریبی و رفتارهای منسوخ و نخ نما که دور از مسائل اخلاقی است، از زیر بار مسئولیت شکست شانه خالی کرده و زحمات شبانه روزی انجام شده در تیم پیروز میدان را لوث کنند.
دور از ذهن هم نیست؛ آنها که ادعای فوتبال بازی کردن دارند(ولو در سطوح پایین) و حال در جرگه مدیران، از روی سکو تیم خود را هدایت می کنند، مقابل پیکان که به جرات می توان گفت یکی از ارزان ترین تیم های لیگ برتر است، در مستطیل سبز شکست خوردند و حالا بیرون از زمین به سبک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار