قیمت جدید ۷ محصول شرکت سایپا برای فروش فوق العاده ۴ خردادماه اعلام شد.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، براساس دستورالعمل قیمت گذاری خودرو امروز قیمت 7 محصول شرکت سایپا برای فروش فوق العاده 4 خردادماه اعلام شد.
بر این اساس قیمت 5 محصول سایپا به شرح زیر است:
تیبا sx رینگ فولادی به قیمت 54 میلیون و 400 تومان
 تیبا ex رینگ فولادی 60 میلیون و 620 هزار تومان
ساینا sx رینگ فولادی 61 میلیون و 240 هزار تومان
سایپا 151 se وانت 48 میلیون و 540 هزار تومان
151 آپشنال رینگ آلومینیوم وانت 69 میلیون و 430 هزار تومان 
به گزارش تسنیم، عباس قاسمی درباره این طرح فروش که با ابلاغ وزارت صمت و سیستم جدید ستاد تنظیم بازار اجرا می شود، اظهار کرد: براساس این روش و سازوکار، هیچ تفاوتی بین فردی که روز اول ثبت نام می کند با کسی که روز آخر مراحل ثبت نام را انجام می دهد، وجود ندارد و شانس همه براساس قرعه کشی یکسان است.
وی تاکید کرد: در گذشته "زمان ثبت نام" برای متقاضیان اهمیت قابل توجهی داشت ولی در طرح جدید وزارت صمت و ستاد تنظیم بازار، دیگر قیدِ زمان وجود ندارد و فروش خودرو در قالب قرعه کشی نهایی می شود.
معاون مهندسی سازمان سایپا افزود: مدت زمان ثبت نام قبل از قرعه کشی 10 روز تعیین شده که سه روز اول فقط احراز هویت و هفت روز بعدی واریز وجه به میزان 50 درصد قیمت مصوب خودرو است که البته در هفت روز دوم امکان توامان احراز هویت و واریز وجه وجود دارد.
قاسمی افزود: متقاضیان خرید خودرو یک هفته برای ثبت نام فرصت دارند که امیدواریم در این شرایط ورودی کاربران به سایت متعادل باشد و مشکلات قبلی برای ثبت نام مشتریان ایجاد نشود.
معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه سایپا اظهار کرد: در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری