خدا محوری و تقویت ایمان، بستر رسیدن به تکامل است

شبستان پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز، با اشاره به اهمیت تقویت ایمان، گفت: سیر زندگی انسان ها در جهت قانون فطرت و عقل و شرع و ایمان باشد سبب تکامل و سعادت و رسیدن آن جامعه می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام «علی لرستانی»، امروز(26 اردیبهشت) در نشست هدایت سیاسی که در جمع نیروهای انتظامی شهرستان برگزار شد، افزود: جایگاه نیروی انتظامی در جامعه یک جایگاه کنترلی است که بر اساس مبنای شرعی به قصد قربت باید باشد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز، اظهار داشت: در این صورت است که جامعه ای سالم و پویا خواهیم داشت.
وی خاطرنشان کرد: ماهیت یک جامعه اسلامی به این است که اسلامی حرکت کند هر انسان باید نسبت به جایگاه فردی و اجتماعی خود شناخت و توجه داشته باشد. حجت الاسلام لرستانی، بیان کرد: تفاوت انسان هاو حیوانات در موضوع اراده است انسان موجودی است که می داند چه باید انجام دهد و دارای اراده و اختیار است.
حجت الاسلام لرستانی، با بیان اینکه جایگاه نیروی انتظامی در جامعه مانند ریگی است که مردم بر روی آن حرکت می کنند، خاطرنشان کرد: شغل نیروی انتظامی یکی از شغل های بسیار مقدس است.
وی بیان کرد: زندگی کردن در این جامعه اسلامی باید بر اساس قانون و دین مبتنی بر عقل باشد در غیر اینصورت به ضرر جامعه منتهی می شود.
حجت الاسلام لرستانی، ادامه داد: اگر سیر زندگی انسان ها در جهت قانون فطرت و عقل و شرع و ایمان باشد سبب تکامل و سعادت و رسیدن آن جامعه می شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز، اظهار کرد: خدامحوری تقویت ایمان و انجام عمل صالح و پرهیز از رذائل اخلاقی میتواند انسان رو به این تکامل برساند.
پایان پیام/ 85