موفقیت همراه اول در تحقق مناسبت های مذهبی

لوگوی آی سی تی نیوز آی سی تی نیوز . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۴۶

به گزارش آی سی تی نیوز به عبارت دیگر در ایران این اپراتورهای موبایل هستند که در بازار اینترنت حکمرانی کرده و به این ترتیب هرگونه تغییر و تسهیل در خدمات ایشان می تواند به تغییر سبک و عادات دیجیتال ایرانی ها منجر شود.
در میان اپراتورهای موبایل نیز همراه اول بیشترین سهم از نظر مشترکان اینترنت را در اختیار دارد و این اپراتور را در جایگاه پیشران اقتصاد و زندگی دیجیتال در ایران قرار داده است.
لذا هرگونه تصمیم همراه اول در عرصه ارتباطات کشور، نه فقط تصمیم تجاری یا خدماتی یک اپراتور که در حکم یک تصمیم استراتژیک در عرصه کلان ارتباطات، دولت، اقتصاد و خدمات الکترونیکی کشور و در یک کلام ایجاد فرهنگ زندگی دیجیتالی ایرانی ها محسوب می شود.
در همین راستا در شرایط تحمیل تغییر سبک زندگی با گذشت یکسال از شیوع ویروس کرونا، با فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام فاطمیه، همراه اول پیشگام اقدامی مهم در کمک به برگزاری پرشور این ایام شد.
به عبارت دیگر در اقدامی بی سابقه، همراه اول برای نخستین بار در کشور بار مسئولیت بسیاری از نهادهای مذهبی و مسوول در برگزاری سنتی این مراسم را به عهده گرفت.
این اقدام با عرضه اینترنت رایگان برای نزدیک به 38 میلیون ایرانی و هیات های مذهبی انجام شد و این هیات ها توانستند برنامه های خود به مناسبت ایام فاطمیه را با اینترنت رایگان همراه اول پخش زنده کنند.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هم زمان با نزدیک شدن به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، همراه اول و روبیکا خدمات ویژه ای را به منظور ترویج شعائر مذهبی و خدمت رسانی به عزاداران فاطمی ارائه می کنند.
در قالب این پویش و خدمات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار