وزیر علوم با بیان این که به هیچ عنوان ترم آینده با تاخیر یا در بهمن ماه آغاز نمی شود، گفت: دانشجویان ورودی جدید بر روی این موضوع که ترم تحصیلی آینده از بهمن ماه آغاز می شود حساب باز نکنند؛ چرا که ممکن است حتی کلاس های دانشجویان زودتر از مهر نیز آغاز شود.
دکتر منصور غلامی در گفت وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب در پاسخ به برخی شایعه ها برای تغییر مجدد زمان برگزاری آزمون های سال ۹۹، اظهار کرد: ما به هیچ عنوان قصد به تاخیر انداختن زمان برگزاری کنکور و آزمون های دیگر را نداریم؛ چرا که تمام تلاش ما این است که ورودی های سال ۹۹ را ترم آینده به کلاس های درس مجازی یا حضوری ببریم.
وی در ادامه تصریح کرد: تاریخ های اعلام شده برای برگزاری آزمون های سال ۹۹ آخرین ظرفیتی است که بتوانیم پاسخ داوطلبان پذیرفته شده در اوایل مهر ماه سال جاری را داشته باشیم.
وزیر علوم همچنین در خصوص زمان احتمالی بازگشایی ترم آینده دانشگاه ها نیز خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان ترم آینده با تاخیر یا در بهمن ماه آغاز نمی شود؛ چرا که دانشجویان فعلی ما مشکلی برای ثبت نام و حضور در کلاس های درس در ترم آینده ندارند، ممکن است حتی دانشجویان زودتر از مهر ترم تحصیلی خود را آغاز کنند.
وزیر علوم خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما برای ورودی های جدید این است که ترم آینده را از اول پاییز یعنی مهر ماه شروع کنیم.
دکتر غلامی با تاکید بر اینکه دانشجویان روی برگزاری ترم آینده از بهمن ماه حساب باز نکنند، تاکید کرد: اگر پاسخ آزمون های ما با یک یا دو هفته ای تاخیر اعلام شود، این مدت را به صورت برگزاری کلاس های فشرده جبران خواهیم کرد. بنابراین ترم آینده از مهر ماه برگزار خواهد شد.
وزیر علوم به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری