تجمع دانشجویان انقلابی در حمایت از کارگران هپکو

فارس نیوز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۰
جمعی از طلاب و دانشجویان انقلابی دانشگاه های کشور با حضور در شهر اراک و بعد از نماز جمعه در حمایت از کارگران شرکت هپکو و همچنین اعتراض به روند خصوصی سازی ها تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جمعی از طلاب و دانشجویان انقلابی دانشگاه های کشور، بعد از نماز جمعه امروز در حمایت از کارگران شرکت هپکو و همچنین اعتراض به روند خصوصی ها در اراک تجمع کردند.
بنابراین گزارش در همین راستا جمعی از دانشجویان انقلابی و عدالتخواه و طلاب با حضور در نماز جمعه اراک در تجمع بعد از نمازجمعه در این شهر شرکت کردند.
دانشجویان در این تجمع با کارگران هپکو همراه شده و با در دست داشتن دست نوشته ها و سر دادن شعارهایی ضمن اعتراض به روند خصوصی سازی ها از مسئولان خواستند تا سریعا به وضعیت شرکت هپکو رسیدگی کنند.
حجت الاسلام روح الله میرزایی قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور هم در بین دانشجویان و طلاب معترض به خصوصی سازی هپکو شرکت کرده و با دانشجویان و کارگران معترض هپکو گفت و گو کرد.
گفتنی است، دانشجویان قرار است امروز با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک دیدار و درباره وضعیت شرکت هپکو گفت وگو کنند.
به گزارش فارس، دانشجویان انقلابی در پایان تجمع خود با قرائت بیانیه ای رئیس دستگاه قضا خواستند تا هرچه سریعتر با عاملان و مسببان وضعیت موجود برخورد قاطع قضایی کند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
با ابلاغ سیاست های کلی اصل۴۴ توسط رهبر معظم انقلاب در سال ۸۴، موج واگذاری های کارخانجات دولتی توسط مجریان دولت وقت آغاز شد و تا به امروز نیز ادامه دارد. عجله دولت ها جهت واگذاری هر چه سریعتر بنگاه های اقتصادی با نگاه جبران کسری بودجه موجب شد تا هیچ گاه زیرساخت های قانونی لازم جهت تضمین شفافیت در نحوه واگذاری و شیوه بهره وری حداکثری و نظارت طراحی نگردد؛ لذا انچه در عمل شاهد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار