گروه فرهنگی مؤسسه آفرینش هنری آستان قدس رضوی در راستای ترویج آموزه های اهل بیت(ع) بویژه فرهنگ رضوی و اعتلای مفهوم غنی زیارت با بیانی هنرمندانه اقدام به برگزاری جشنواره ملی عکس کرده است که امسال هفتمین دوره آن برگزار خواهد شد.

به گزارش ایکنا از خراسان رضوی، محمدعلی چمیگوی دبیر هفتمین جشنواره سراسری عکس «خانه دوست» در نشست خبری هفتمین جشنواره سراسری عکس «خانه دوست» که امروز 20 مهرماه در موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی اظهار کرد: موسسه آفرینش هنری آستان قدس رضوی در راستای پاسداری از میراث و هنر ایرانی - اسلامی و ترویج آموزه های اهل بیت(ع) به ویژه فرهنگ رضوی و اعتلای مفهوم غنی زیارت با بیانی هنرمندانه اقدام به برگزاری جشنواره ملی عکس کرده است که امسال هفتمین دوره آن برگزار خواهد شد.
وی افزود: در جشنواره امسال تغییراتی ایجاد شده است که منجر به افزایش بخش های جشنواره شده است. در گذشته موضوع جشنواره به صورت عام محدود به زیارت بود، اما امسال شامل «وقف و نذر رضوی»، «زیارت و آیین های زیارتی»، «زائرین پیاده رضوی»، «زیر سایه خورشید» و «زیارت های نوروزی» است.
چمی گوی در رابطه با داوران جشنواره خاطرنشان کرد: داوران این دوره از جشنواره محمد ستاری، سیدعباس میرهاشمی، مسعود زنده روح کرمانی، مجید ناگهی و سید علی حسینیان هستند.
وی ادامه داد: همچنین برای خبرنگاران نیز بخشی تحت عنوان اطلاع رسانی در نظر گرفته شده است که نحوه ارسال اخبار نیز همانند ارسال عکس از طریق سایت رسمی جشنواره خواهد بود و به نفر اول سه میلیون تومان، نفر دوم دو میلیون تومان و به نفر سوم یک میلیون تومان اهدا خواهد شد.
جزئیات برگزاری هفتمین جشنواره عکس «خانه دوست»
در ادامه جواد براتی، دبیر اجرایی جشنواره سراسری عکس خانه دوست به معرفی بخش های این دوره از جشنواره پرداخت و بیان کرد: آثار بخش وقف و نذر رضوی باید در قالب انعکاس موقوفات و نذورات به آستان قدس رضوی و بارگاه ملکوتی امام هشتم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار