جانشین پلیس پایتخت از کشف ۷۶۵ کیلو تریاک و دستگیری ۳ سوداگر مرگ در جنوب پایتخت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار حمید هداوند جانشین پلیس پایتخت در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با دریافت چندین گزارش مردمی مبنی بر فعالیت یکی از قاچاقچیان حرفه ای در محدوده کهریزک بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.
وی عنوان کرد: با رصدهای اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی مشخص شد که خبر صحت دارد و یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر اخیراً به یکی استان های جنوبی کشور مراجعه و مقادیر فراوانی تریاک تهیه و در مخفیگاهش در کهریزک پنهان کرده است و قصد دارد در فرصت مناسبی به شهر تهران به صورت گسترده توزیع کند.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در کهریزک شناسایی و مشخص شد که تعدادی افراد به این مکان در تردد هستند و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و سایر هم دستانش و بازرسی از مخفیگاه وی اخذ شد.
سردار هداوند بیان داشت: مراقبت های ویژه پلیسی از مخفیگاه متهم توسط تیم هایی از عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با همکاری مأموران پایگاه نهم این پلیس آغاز تا اینکه پس از اطمینان از حضور متهم در مخفیگاه وی با همکاری هر دو تیم، متهم و ۲ همدستش در یک عملیاتی ضربتی در مخفیگاه مورد نظر دستگیر شدند.
جانشین پلیس پایتخت گفت: در بازرسی از این محل ۷۶۵ کیلو تریاک کشف و هر ۳ متهم به جرم ارتکابی و قصد خود به توزیع گسترده مواد مخدر کشف شده در تهران اعتراف کردند.
سردار هداوند ابراز کرد: در این رابطه ۳ دستگاه خودرو متعلق به متهمان که اعمال مجرمانه خود را با این وسایل نقلیه انجام می دادند، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار