فرماندار تویسرکان با انتقاد از فراوانی ساخت و ساز بدون برنامه در شهرستان گفت: چرا نباید پیگیر طرح جامع و تفضیلی شهر باشیم؟

به گزارش خبرگزاری فارس از تویسرکان، سید رسول حسینی بعدازظهر امروز در شورای اداری با اشاره به برگزاری رزمایش حراست و دفاع از اماکن و ادارات دولتی روز ۳۰ مهرماه ساعت ۹ صبح همزمان به سراسر کشور اظهار کرد: نقاط ضعف و قوت ادارات چه به لحاظ فیزیکی ساختمان اداری و به لحاظ ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری باید بررسی و شناسایی شود و نسبت به رفع آن ها اقدامات لازم صورت گیرد.
وی با تاکید بر اینکه کار باید از اساس و اصولی به منظور حراست از ادارات صورت گیرد تصریح کرد: شهرستان تویسرکان آبستن حوادث نیست؛ اما ما باید برای هر شرایط و زمانی از آمادگی کامل برخوردار باشیم، کاهلی در این خصوص پذیرفته نیست.
فرماندار شهرستان تویسرکان با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و تلاش برای کسب رضایتمندی آن افزود: جایگاه مدیران و زیرمجموعه آن ها مورد توجه ماست؛ اما حمایت ما از ارباب رجوع بیشتر خواهد بود حواسمان باشد باید طبق شرع و قانون در قبال مسئولیت واگذار شده برای خدمت به مردم پاسخگو باشیم.
وی با اشاره به اینکه برخورد با ارباب رجوع باید محترمانه باشد تاکید کرد: بعد از گذشت 42 سال از عمر با برکت انقلاب تذکر دادن به مدیر یا کارمند به خاطر رفتار نادرست با مردم، شایسته کادر اداری نیست، ما همه خادم مردم هستیم، بنده از هیچ کس، هیچ ابایی ندارم و تمام قد در خدمت مردم با این وضعیت اقتصاد و خوشبختانه با وضعیت مطلوب امنیت هستم.
حسینی با اشاره به انتقاد امام جمعه شهرستان به خاطر عدم ارائه درست خدمات و بداخلاقی برخی از ادارات به ارباب رجوع تصریح کرد: اگر ارباب رجوع به خاطر انجام نشدن کار و بداخلاقی مدیر اداره ای به فرمانداری مراجعه کند، همراه با ارباب رجوع و اهالی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار