در شرایطی که «منطقه پرواز ممنوع» از بازیگران ناشناخته ای بهره می برد، اما فروش آن از چندین فیلم پرستاره بیشتر است.

به گزارش خبرنگار حوزه سینمایی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا ، فیلم «منطقه پرواز ممنوع» به کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی «حامد بامروت نژاد» امروز (جمعه یکم آذر ماه) توانست از مرز 500 میلیون تومان فروش عبور کند. این اثر که به عنوان پیشکش سینمای ایران به نوجوانان ایرانی شناخته می شود، از پانزدهم آبان ماه اکران خود را آغاز کرده است.
منطقه پرواز ممنوع روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیداشدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری های مختلف و مهیجی می شوند. با این حال موضوعاتی همچون مدافعان حرم، فعالیت های علمی دانش آموزان، دستاوردهای علمی، فناوری و نظامی کشور و سایر موضوعات راهبردی نیز در بستر یک داستان جذاب و پرکشش برای مخاطبان به تصویر کشیده می شود.
هادی حجازی فر، محمد فیلی، متین پاکزاد، متین کرمانی، علیرضا اکبری، علی ذکریایی، زین العابدین تقی پور و بهار نوحیان از جمله بازیگران فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» هستند.
این فیلم اردیبهشت امسال در جشنواره جهانی فیلم فجر نیز به نمایش درآمد. منطقه پرواز ممنوع در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان نیز که شهریورماه امسال در اصفهان برگزار شد، مورد استقبال گسترده مخاطبان و به ویژه نوجوانان و خانواده های آنان قرار گرفت؛ به گونه ای که در اولین روز نمایش به سه سانس فوق العاده رسید و در ادامه نیز در اصفهان و سایر شهرهایی که میزبان فیلم های جشنواره بودند در چهارده سانس فوق العاده روی پرده رفت.در نهایت نیز به عنوان پرمخاطب ترین فیلم جشنواره انتخاب شد؛ ضمن این که علیرضا اکبری برای بازی در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار