همایش «الگوسازی و گفتمان سازی زن و خانواده تراز اسلامی» به همت کارگروه علمی پژوهشی کمیته امور بانوان کنگره ملی شهدای استان قم واقع در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.

ریحانه حقانی در گفت وگو باخبرگزاری موج قم، با اشاره به برگزاری دومین کنگره ملی شهدای استان قم ، عنوان کرد: کمیته امور بانوان ستاد کنگره ملی شهدای استان قم در جامعه الزهرا علیهاالسلام راه اندازی شده و مسئولیت علمی کمیته امور بانوان کنگره شهدای استان قم به عهده این مؤسسه علمی حوزوی است.
وی اظهار داشت: دبیرخانه کارگروه علمی پژوهشی کمیته امور بانوان این کنگره از ۲۳ تیرماه فعالیت خود را در جامعه الزهرا علیهاالسلام آغاز کرد تا در راستای اجرای مطالبات رهبر معظم انقلاب مدظله العالی مبنی بر تولید آثار فاخر علمی در حوزه دفاع مقدس و شهدا و پیرو ابلاغ مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام فعالیت کند.
مسئول کارگروه علمی پژوهشی کمیته امور بانوان کنگره ملی شهدای استان قم تصریح کرد: در راستای برگزاری این کنگره، فراخوان مقاله با محوریت «الگوسازی و گفتمان سازی زن و خانواده تراز اسلامی» از سوی این کارگروه علمی پژوهشی کمیته بانوان اعلام شده است.
حقانی افزود: پژوهشگران فرهیخته می توانند با توجه به محورهای این همایش، آثار فاخر و گفتمان ساز در زمینه سبک زندگی اسلامی و تربیت بانوان و خانواده تراز اسلامی و انقلابی تألیف و ارائه کنند.
وی به محورهای این همایش اشاره کرد و گفت: این همایش با محوریت بزرگداشت مقام فاخر بانوان شهیده استان قم برگزار می شود و در ۶ محور «مبانی، اصول، اهداف و کارکردهای ایثار و مقاومت»، «بانوان و فرهنگ ایثار»، «بانوان و انقلاب اسلامی»، «بانوان و گفتمان سازی الگوی تربیتی و مدیریت راهبردی انقلابی»، «سبک زندگی و خانواده تراز اسلامی» و «ایثار، مقاومت، جهاد در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» فراخوان شده است.
مسئول کارگروه علمی پژوهشی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار