پیام ویژه - حکم عجیب دادگاه آمریکایی برای غارت اموال مردم ایران، بسیاری از ایران ستیزان را به طمع انداخته تا هر کدام بخشی از ثروت ایرانی ها را چپاول کنند!
به گزارش جام نیوز ، چندی پیش دادگاهی در آمریکا، ایران را به پرداخت 180 میلیون دلار خسارت به جیسون رضاییان، جاسوس آمریکایی که در سال 2014 در ایران زندانی شده بود، محکوم کرد!
این محکومیت عجیب، ایران ستیزان را به طمع انداخت تا با بهانه های واهی و شکایت از ایران، اموال بلوکه شده مردم ایران در آمریکا را غارت کنند.
اولین کسی که برای چپاول اموال ایرانیان اقدام کرد، مسیح علینژاد، کارمند صدای آمریکاست. علینژاد که مدتی است کمپین هایش از رونق افتاده و همچون گذشته پول ساز نیست، به دادگاهی در آمریکا شکایت کرده و خواهان غرامت شده است!
البته با توجه به همکاری رضائیان و علینژاد با وزارت خارجه آمریکا برای ضربه زدن به ایران، دزدی مشترک آنها چندان عجیب نیست.
این اقدام علینژاد با واکنش تندی از سوی اپوزیسیون از غافله جا مانده، مواجه شده است.
جالب اینجاست که بعد از اعتراض ها به دزدی علینژاد از ملت ایران، این کارمند صدای آمریکا مدعی شد که پول ها را به خانواده افراد آسیب دیده می پردازد!
ادعایی که باز هم واکنش فعالان فضای مجازی را به دنبال داشت.
البته علینژاد تنها به چپاول اموال ایرانیان بسنده نکرده و با ارسال عکس های اغتشاشات اخیر در ایران به رسانه های غربی، از آنها نیز پول دریافت می کند!
106

سرخط اخبار