مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد شجاع خلیل زاده به دلیل فسخ قرارداد با این تیم، در صورت ماندن در جمع سرخپوشان نیز نمی توانست در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، امیرساعد وکیل مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره جدایی شجاع خلیل زاده در تیم پرسپولیس و پیوستن این تیم به الریان قطر اظهار داشت: به لحاظ وظیفه ای که باشگاه و من درباره رعایت صداقت و شفافیت داریم، اجازه دهید خیلی صریح بگویم. قبل از مسابقات آسیایی خلیل زاده به باشگاه مراجعه و درخواست کرد رقم قراردادش افزایش پیدا کند. در حالی که این بازیکن دو سال دیگر با باشگاه قرارداد داشت. طبیعی است که این موضوع به بعد از لیگ قهرمانان آسیا موکول شد، اما بعد از بازگشت تیم از قطر همان روز در فضای مجازی ابراز نارضایتی و فضای مثبت را کمرنگ کرد.
وی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، افزود: باید بگویم کل مبلغ دو میلیارد تومان پایه قرارداد خلیل زاده کامل پرداخت شده بود و فقط بحث آپشن ها مانده است. براساس استعلامی که من از بخش مالی باشگاه دارم به هیچ وجه از مبلغ پایه این بازیکن مطالباتی نداشته است، اما براساس قرارداد آفر و پاداشی برای او در نظر گرفته شده بود. یکی از دلایل تأخیر در پرداخت این پاداش ها هم این بوده که متن آپشن ها به طریقی بوده که تیم در هر مرحله ای از لیگ قهرمان که بالاتر می رفت، پاداش بیشتر شده و این مبلغ تغییر می کرده است. لذا محاسبه پاداش تا پایان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امکان پذیر نبوده است.
دفاعیه باشگاه پرسپولیس در پرونده آل کثیر امروز به AFC ارسال می شود
مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: البته یک شرط دیگری هم بوده که اگر در تاریخ مشخصی، خلیل زاده یک پیشنهاد از تیم خارجی بیاورد، با پرداخت مبلغی معین می تواند فسخ کند و برود. موضوعی که در فسخ قراردادش در آن تاریخ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار