سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تالش گفت: در ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر ۳۰۸ دستگاه تاکسی فعال است که ۷۰ درصد این تعداد فرسوده است.

اسحاق قربانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: با فراهم شدن طرح نوسازی و جایگزینی تاکسی های فرسوده، مالکان تاکسی فرسوده درون شهری سازمان حمل و نقل شهرداری تالش می توانند نسبت به نام نویسی از طریق سامانه اینترنتی اتحادیه حمل و نقل همگانی کشور اقدام کنند.
وی افزود: در ناوگان سازمان حمل و نقل تالش تعداد ۳۰۸ دستگاه تاکسی درون شهری فعال است که حدود ۷۰ درصد این تعداد فرسوده است.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تالش ادامه داد: تاکنون رانندگان هشت دستگاه تاکسی فرسوده برای نوسازی ثبت نام کرده اند و مراجعه تاکسیرانان برای ثبت نام به سازمان حمل و نقل شهرداری تالش همچنان در حال انجام است.
قربانی عنوان کرد: رانندگانی که در گذشته برای تعویض تاکسی فرسوده خود در سامانه ثبت نام کرده بودند به دلیل نوساناتی که در قیمت خودروها وجود دارد و برای اینکه در آینده دچار مشکل نشوند، می توانند با مراجعه به این سازمان، درخواست خود را بروز رسانی کنند.
وی تصریح کرد: ارائه نشدن تسهیلات بانکی از سوی دولت به طرح تعویض و نوسازی تاکسی های فرسوده درون شهری و نقدی بودن دریافت خودرو، با استقبال بسیار کم تاکسیرانان برای ثبت نام مواجه شده است.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تالش تاکید کرد: دولت برای تشویق تاکسیرانان به نوسازی خودروها باید تسهیلاتی مناسب و کم بهره به آنان اختصاص می داد تا این طرح با سرعت بیشتری به نتیجه می رسید.
قربانی خاطرنشان کرد: در این مرحله دو خودروی سمند EF7 و پژو ۴۰۵ با سطح آلایندگی یورو پنج و قیمت مصوب جهت نوسازی و جایگزینی تاکسی درون شهری در نظر گرفته شده است.
به گزارش ایمنا ، شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار