گروه استان ها- مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی گیلان لزوم استقرار صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در استان را مورد تأکید قرار داد و گفت: سود بالای تسهیلات بانکی برای سرمایه گذار مقرون به صرفه نیست.

- اخبار استانها -
سرهنگ دوم پاسدار مرتضی مرادی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت ، با بیان اینکه سود بالای تسهیلات بانکی برای سرمایه گذار و کسی که قصد ورود به بخش کشاورزی را دارد مقرون به صرفه نیست اظهار داشت: ایجاد صنایع تبدیلی بخش کشاورزی از ضروریاتی است که گیلان به آن نیاز دارد و باید متولیان امر برایش بسترسازی کنند.
مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این سازمان امسال برنامه بسیار مدون و کاملی در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی و تولیدات این بخش دارد عنوان کرد: یکی از راه های تحقق بیانات مقام معظم رهبری در مورد مسائل اقتصادی، خودکفایی کشور در این زمینه است.
مرادی خودکفایی کشور در امر بسیاری از تولیدات کشاورزی نظیر، گندم، جو، برنج، چای، دامپروری، پرورش طیور، شیلات و دانه های روغنی را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: به جهت اهمیت بسیار ویژه ای که در بخش تولیدات کشاورزی وجود دارد بسیج مهندسان کشاورزی سپاه با متخصصان خود در این حوزه وروو کرد.
تولیدکنندگان گیلانی به فناوری تولید پارچه "بایکو" دست یافتند
25 مورد تقلب در استفاده از «نشان استاندارد» امسال در گیلان کشف شد
رشد 25 درصدی صادرات کالا از مرز آستارا؛ ترانزیت ورودی استان گیلان افزایش یافت
وی ارتقاء سطح آگاهی و دانش بهره برداران از یک سو و تلاش برای افزایش هر چه بیشتر تولید محصولات و بهبود تولید در واحد سطح را در کنار توجه به مقوله کیفیت امری که توسط سازمان بسیج مهندسان کشاورزی سپاه دنبال می شود خواند و افزود: گیلان قابلیت های بسیار فراوانی در حوزه های مختلف تولید دارد و باید از آن استفاده شود.
مسئول سازمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار