نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضاییه در بحث مبارزه با فساد حرکات خوبی کرده اما از نقش اطلاعاتی-امنیتی، اطلاعات سپاه باید بیشتر استفاده شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا، بیژن نوباوه وطن در جلسه علنی امروز (سه شنبه، ۱۳ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با بیان اینکه خدا را شکر می کنم که توفیق نوکری و خدمت به ملت بزرگ ایران که بزرگترین ملت تاریخ ساز جهان هستی هستند و در آینده نیز خواهند بود به امثال بنده عنایت کرد، گفت: با توجه به مشکلات اساسی کشور، برخی از مسائل کلان باید از ابتدای حرکت در مجلس مورد توجه نمایندگان قرار گیرد لذا نگاه کلان نگری باید در اولویت همه نمایندگان پارلمان باشد.
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فراموشی موضوعات کلان کشور آسیب زا است، تصریح کرد: یکی از مسائل مهم نیاز تولید برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی است، با توجه به بازار گسترده اطراف کشور، خریدار به اندازه کافی وجود دارد.
وی افزود: ما با توجه به بیانات مقام معظم رهبری افزایش تولید را مورد توجه قرار دادیم و جهش تولید را هم مطرح کردیم اما آیا صرفا با شعارهایی که سازمان های دولتی سر می دهند یا لوگویی که صدا و سیما در کنار برنامه ها قرار داده، محقق می شود. تحقق جهش تولید نیاز به برنامه کلان دارد.
نوباوه یادآور شد: یک جریان و نظام هماهنگ در بحث افزایش و جهش تولید نیاز داریم، متاسفانه در سال جاری سیب زمینی و پیازهای تولید شده را به چهارپایان دادند. بهبود و تسهیل شرایط صادرات لازمه افزایش تولیدات کشاورزان است.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی معتقد است: وظیفه وزارت امور خارجه برای مسئله صادرات از وزارت صمت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری