در این حادثه که با تیراندازی به قهوه خانه آغاز شد، یک جوان هدف گلوله قرار گرفت که از ناحیه پهلو زخمی شد، تیر بی هدف دیگری به پای یک کودک هفت ساله، تیر دیگری نیز به عابر دیگری اصابت کرد. علاوه بر این، صدای حدود سیزده تیرهوایی که شنیده شد. مهاجمان همچنین تعدادی نارنجک هم در خیابان انداختند و با قمه شیشه های خودروهای پارک شده را شکستند...

برخی منابع خبری مدعی شدند: لحظاتی پیش، چند جوان مسلح به کلاش و قمه به بلوار خاتم الانبیای تهران ریخته و خیابان را به رگبار بستند. در این حادثه چند تیرهوایی شلیک شد و چند تیر که کورکورانه شلیک شده، به مغازه ها و عابران پیاده در محل درگیری اصابت کرده است.
به گزارش «تابناک»؛ در این حادثه که با تیراندازی به قهوه خانه آغاز شد، یک جوان هدف گلوله قرار گرفت که از ناحیه پهلو زخمی شد. تیر بی هدف دیگری به پای یک کودک هفت ساله و یک تیر به صورت عابری وسط خیابان و تیر دیگری نیز به یک عابر دیگر اصابت کرده است.
شلیک سیزده تیرهوایی و شکستن شیشه چند اتومبیل
علاوه بر صدای حدود سیزده تیرهوایی که شنیده شد، تعدادی نارنجک هم توسط اشرار در خیابان انداخته شده و آن ها با قمه شیشه های خودرو های پارک شده را نیز شکسته اند. هنوز علت این حمله مسلحانه مشخص نیست و با حضور پلیس دو آمبولانس مجروحان این حادثه را به بیمارستان منتقل کرده اند.
دقایقی پیش، سومین آمبولانس اورژانس هم در محل حاضر شد و علاوه بر پلیس های قبلی پنج خودرو دیگر پلیس نیز به منطقه اعزام شدند؛ اما از ابتدای حادثه تجمع مردم به حدی زیاد بود که مانع دسترسی سریع به مصدومان شده است.
محل حادثه از سوی ماموران پلیس آگاهی تحت کنترل و اکیپ بررسی صحنه جرم نیز در محل حاضر است.
گزارش اولیه یک منبع آگاه از تیراندازی در افسریه
آن طور که برخی رسانه ها نوشته اند، یک منبع آگاه در ناجا پیرامون این حادثه گفته است: ساعتی قبل، چند نفر مسلح با به همراه داشتن اسلحه کلاش و قمه در بلوار خاتم الانبیای تهران ورود کرده و خیابان را به رگبار بستند. در این حادثه چندین تیرهوایی شلیک و مهاجمان چند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار