اظهارات بازیکنان ایران درباره بازی با کامبوج و حضور زنان در ورزشگاه

آفتاب نیوز پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که زنان بتوانند در بازی های لیگ برتر هم در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند.

آفتاب نیوز :
مهرداد محمدی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی پر گل ایران برابر کامبوج اظهار کرد: خدا را بابت این برد شکر می کنم. همچنین از کادر فنی تشکر می کنم که من را به تیم ملی دعوت کردند. برای ما مهم نبود حریف چه تیمی است و تلاش کردیم و خدا را شکر توانستیم برنده شویم.
او درباره بازی کردن همراه برادرش در تیم ملی هم، گفت: خیلی دوست داشتیم با هم در تیم ملی باشیم. خدا را شکر این اتفاق افتاد و الان خیلی خوشحال هستم.
محمدی درباره حضور بانوان در ورزشگاه هم بیان کرد: خیلی خوشحال شدم. اتفاقا مادر سیاوش یزدانی را هم در ورزشگاه دیدم. حضور بانوان خیلی اتفاق خوبی بود. امیدوارم در بازی های لیگ هم حضور داشته باشند و تیم هایشان را تشویق کنند.
مهاجم تیم ملی درباره بازی با بحرین هم توضیح داد: بحرین تیم خیلی خوبی است و امیدوارم با نتیجه خوب دل مردم را شاد کنیم.
میلاد محمدی: از گلزنی برادرم خوشحال شدم
میلاد محمدی، مدافه تیم ملیفوتبال ایارن بعد از پیروزی ۱۴ بر صفر برابر کامبوج بیان کرد: بازی خوبی بود و خدا را شکر توانستیم برنده شویم. ما به همه حریفان احترام می گذاریم. بازی به بازی با تمرکز به زمین می رویم تا نتیجه خوبی بگیریم و مردم کشور را خوشحال کنیم. الان هم باید برای بازی های بعدی آماده شویم.
او درباره گلزنی برادرش، مهرداد محمدی در این دیدار هم اظهار کرد: خیلی خوشحال شدم چون بازی اولش در تیم ملی بود.
محمدی درباره حضور زنان در ورزشگاه هم، گفت: خدا را شکر که خانم ها هم توانستند به ورزشگاه بیایند. این خیلی مهم بود که خانم ها هم بیایند. امروز هم ۱۴ گل زدیم و خوشحال شان کردیم.
او درباره بازی با بحرین هم بیان کرد: فکر می کنم ...

سرخط اخبار