اعتمادآنلاین| علی الهیار ترکمن درباره آخرین اقدامات و رایزنی های انجام شده پیرامون اعمال امتیازات افزایش حقوق ناشی از رتبه بندی و قانون مدیریت خدمات کشوری برای بازنشستگان که در سال گذشته وعده هایی درباره آن داده شده بود اظهار کرد: آن دسته از معلمان که قبل از اول مهر 98 بازنشسته شدند مشمول رتبه بندی نشدند و آنهایی که بعد از این تاریخ بازنشسته شدند شامل مزایای آن طرح شدند.
وی افزود: همچنین آن دسته از فرهنگیان که قبل از اول اسفند 98 بازنشسته شدند، مشمول افزایش 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری نشدند.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه موارد این چنینی و پیگیری های مربوط به آن بر حسب قانون و از طریق مجاری قانونی انجام می شود گفت: ما در پیام ها و مصاحبه هایمان چندین بار اعلام و درخواست کرده بودیم که کسی در سال 98 بازنشسته نشود و آن را به سال 99 موکول کند.
الهیار ادامه داد: اما به هر صورت تعدادی با توجه به شرایط و صلاحدید خود این کار را انجام دادند و این قوانین افزایشی و ارتقای رتبه مختص شاغلین و کارکنان بوده و افراد بعد از بازنشستگی دیگر تابع مقررات صندوق بازنشستگی هستند.
منبع: ایسنا

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار